Międzynarodowy Tydzień Coachingu

11 Maj

W dniach od 18 do 21 maja odbędzie się Międzynarodowy Tydzień Coachingu. W ramach Tygodnia odbędzie się cykl spotkań dla szerokiego grona odbiorców, promujący coaching jako ideę rozwoju osobistego oraz coaching w organizacjach (firmach i instytucjach) jako wsparcie nowoczesnego systemu zarządzania.

Tydzień Coachingu jest organizowany przez International Coach Federation, największą organizację coachingową liczącą ponad 25 tysięcy w kilkudziesięciu krajach świata. ICF Polska i Komitet Trójmiejski również przygotowały na tę okazję wykłady, warsztaty, panele dyskusyjne o tematyce związanej z wartościami coachingowymi ICF.

Zeszłoroczna konferencja, która miała miejsce w Pomorskim Parku Naukowo Technologicznym w Gdyni okazała się ogromnym sukcesem, który w skrócie można tak opisać: 7 wystąpień, 15 prowadzących, około 450 odwiedzających i mnóstwo rozwijających rozmów i kontaktów. Egzekwowaliśmy, marzyliśmy, weryfikowaliśmy swoje przekonania, byliśmy sprzedawcami i odkrywaliśmy swoje silne strony. Byli nauczyciele, coachowie, pracownicy i studenci, inwestorzy, trenerzy, sprzedawcy. Było inspirująco, o czym przekonali się zarówno prowadzący, jak i słuchający – mówią organizatorzy.
coa

W tym roku rozpoczynamy 18 maja w Agencji Rozwoju Pomorza w Gdańsku panelem dyskusyjnym: Coaching w organizacjach. Koszt czy inwestycja? Wstęp na zaproszenie ARP.
Kolejne trzy dni gościć nas będzie Pomorski Park Naukowo–Technologiczny w Gdyni. W tym czasie odbędzie się 6 wykładów. Szczegółowy harmonogram i informacje o zapisach już wkrótce na stronie fb – dodają.

Szczegółowy program TUTAJ!

– Naszą konferencję zakończymy w piątek 22 maja w Agencji Rozwoju Pomorza w Gdańsku warsztatem Inteligentnie z emocjami…czyli EQ na potrzeby coacha. Wstęp na zaproszenie ARP – zapraszają organizatorzy wydarzenia.

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.