Mentoring współpracy z biznesem, czyli jak myślą i patrzą firmy

4 Lis

Fundacja Forum Mentorów „AHA EFFECT” zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych, mentorów oraz wszystkich zainteresowanych do udziału w XVI Spotkaniu Loży Mentorów, którego tematem będzie Mentoring współpracy z biznesem – jak myślą i patrzą firmy. Spotkanie odbędzie się 16 listopada w godzinach 16:30-21:00 w Sali Konferencyjnej O4 (Olivia Business Centre).

Wspólnie z Prelegentkami organizatorki poszukają odpowiedzi na pytania:

– Z kim chce współpracować biznes?
– Co jest interesujące dla biznesu?
– Jakich usług, działań, projektów szuka biznes?
– Jak zadbać o wizerunek organizacji, by zainteresować nią biznes?
– Czy warto tworzyć profesjonalny wizerunek przedstawicieli organizacji?
– W jaki sposób zadbać o wizerunek osób reprezentujących organizacje w przestrzeni biznesowej?

Prelegentkami spotkania będą:

Joanna Staniszewska – Doradca marketingu z ponad 20-letnim doświadczeniem zawodowym. Prezes i wspólniczka doradztwa i agencji marketingowej you’ll specjalizującej się w działaniach w nowych mediach oraz na rynkach międzynarodowych. Zajmowała się zarządzaniem projektami, wprowadzaniem na rynek nowych marek, budowaniem i zmianą wizerunku istniejących, promocją projektów krajowych za granicą i zagranicznych w Polsce. Promowała między innymi marki kosmetyczne (GOLDWELL, KMS California), odzieżowe (Diverse), międzynarodowe usługi doradcze z zakresu ochrony środowiska, specjalistyczne rozwiązania informatyczne, projekt deweloperski dużej skali. Jest wykładowczynią akademicką i szkoleniowcem, publikuje artykuły o tematyce marketingowej i HR. Współtworzy Stowarzyszenie Macherki.

Monika Staniecka – Doradca wizerunku biznesowego. Szkoleniowiec z zakresu psychologii kolorów, dress code i savoir-vivre biznesowego. Autorka cyklu artykułów dla my3miasto.pl. Założycielka Evoniqua, laureatka Diamentów Kobiecego Biznesu. Współpracuje z coachami, doradcami kariery i fotografami. Prowadzi szkolenia dla firm prywatnych, uczelni oraz instytucji państwowych. Szkoliła między innymi dla Gerry Weber, Akademii LBQ, Pomorskiego Klubu Biznesu, Pracodawców Pomorza, Cosinus, Younity.

Agata Mikołajczyk – Ekspert z pasją propagujący ideę budowania Silnej Marki Osobistej. Skuteczny menadżer odnoszący sukcesy w oparciu o długofalowe relacje z Klientem. Posiada ponad piętnastoletni staż pracy w firmach polskich i zagranicznych. Zna blaski i cienie korporacji, a także firm rodzinnych. Niezależnie od branży (FMCG, medyczna, finansowa, outsourcing procesowy), w centrum jej zainteresowania zawsze był i jest Człowiek. Prowadziła liczne szkolenia; sprzedażowe, merytoryczne, z kompetencji miękkich. Doradzała niezależnym podmiotom gospodarczym w zakresie rozwijania prowadzonej działalności, ze szczególnym naciskiem na budowanie ich silnej marki. Współtworzyła strategie marketingowe i standardy obsługi Klienta. Brała udział w wielu projektach rekrutacyjnych, wspierając przedsiębiorców w pozyskiwaniu pożądanych zasobów ludzkich. Właścicielka Siła Brandu. Marketing Miejsc i Osób. Headhunting. Prowadzi też blog dedykowany kobietom świadomie budującym swoją markę osobistą agatamikolajczyk.pl.

Rejestracja: TUTAJ.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.