Lady Business Club w Sopocie – Wolność do bycia sobą

19 Lis

Wolność jest zaraźliwa! Uwaga! Jesteś kobietą biznesu i chcesz wiedzieć więcej? Szukasz inspiracji oraz wyjątkowego towarzystwa mądrych, doświadczonych kobiet – to zaproszenie jest właśnie dla Ciebie!

Jesteśmy przekonane, że zadanie każdej kobiety, która chce pozostać wierna sobie, polega na tym, by sprawdzić, kim jest niezależnie od..męża, kariery, kręgu znajomych. Tylko wtedy kobieta będzie mogła podążać za swoimi marzeniami oraz żyć własnym życiem.

Wyjątkowym Gościem spotkania będzie Pani Iwona Guzowska – Kobieta wolna w wyborach i działaniach. Wielokrotna mistrzyni świata i Europy w kick-boxingu i boksie. Czterokrotna zdobywczyni Pucharu Świata w kick-boxingu, siedmiokrotna mistrzyni Polski. Pierwsza kobieta w Polsce, która rozpoczęła zawodową karierę bokserską i w 1999 zadebiutowała na zawodowym ringu. Obecnie Posłanka na Sejm VI i VII kadencji.

W jednym z wywiadów stawia pytanie „Ile trzeba mieć zaciętości, żeby przejechać 180 kilometrów na rowerze? Ile odwagi, by wyjść na ring bokserski i zostać mistrzynią świata? Skąd to wszystko?”.

Z kolei w innym mówi, „że jeśli jest się w życiu  kochaną, potrzebną, ważną, zyskuje się poczucie Siły i nikt tego prawa do bycia silną nie nadaje i nie odbiera. Sami decydujemy jak intensywnie żyjemy, mając prawo żyć tak jak chcemy”.

Spotkania w Sopocie przeszły już do historii tego miejsca, zapraszamy kobiety biznesu by wzajemnie inspirować się do realizowania własnych pasji i tworzenia biznesów opartych na marce właścicielek, pod ich własnym imieniem i nazwiskiem.

Dowiesz się:
– dlaczego wolność w wyborach i działaniu uzależnia, jak z niej korzystać będąc kobietą biznesu?
– jak uniknąć głupich błędów budując wizerunek marki w sieci
– dlaczego jesteś wrogiem swojej marki
– jak zostać zapamiętaną w 30 sekund

Termin: 25.11.2013, godz. 18:30 – 21:30

Miejsce: Sopot, Hotel Haffner, ul. J.Haffnera 59

Temat spotkania: „Wolność do bycia sobą”.

Goście spotkania:

IWONA GUZOWSKA
Choć na ringu nie staje już zawodowo, walczy każdego dnia.. o lepsze jutro Pomorzan i Polaków, bardzo często angażuje się we wszelkiego rodzaju akcje charytatywne.

Mocno zaangażowana w politykę społeczną oraz sport. Promuje zdrowy styl życia, uprawia czynnie: triathlon, jeździectwo, kolarstwo i snowboard. Od lat pracuje z dziećmi zagrożonymi wykluczeniem, wykorzystując sport jako sposób na wyrównanie szans i start w dorosłe życie. Doświadczenie, które zdobyła jako zawodnik oraz organizator wielu akcji charytatywnych jest nieocenione w codziennym życiu zarówno prywatnym jak i zawodowym.

Sport uczy cierpliwości, odpowiedzialności i pracowitości, taka jest właśnie Iwona Guzowska. Działa w 2 komisjach – Polityki Społecznej i Rodziny oraz Innowacyjności i Nowoczesnych Technologii dodatkowo zaangażowana w  6 podkomisjach. Szczególnie bliskie jej sercu są sprawy rodziny, praw kobiet, oraz rodzinnej opieki zastępczej

Przynależy do 10 zespołów parlamentarnych, w tym,. m.in.: parlamentarny zespół rodzina 2030, parlamentarna grupa kobiet, parlamentarny zespół ds. osób niepełnosprawnych. Członek Delegacji Parlamentarnej RP do Zgromadzenia Parlamentarnego Rady Europy.

Wolne chwile spędza przy sztalugach malując obrazy. Dumna mama 21 letniego syna Wojtka, który jest dla niej największym wsparciem  i kibicem we wszystkich dziedzinach życia.

KATARZYNA KĘDZIERSKA
Prawnik, ekspert ds. ochrony znaków towarowych i marek, praktyk biznesu, rzecznik patentowy wpisany na listę prowadzoną przez Urząd Patentowy RP. Ogrom doświadczeń zebrała w trakcie blisko 10 lat pracy zawodowej. Wieloletnia współpraca z firmami przykładającymi ogromną wagę do zasobów i ochrony własności intelektualnej, pozwoliła dostrzec jak wielka jest potęga marki, jak niezwykle cenna jest to wartość.

Zawodowe doświadczenie zdobywała pracując dla jednej z czołowych kancelarii prawniczych, jak i dla jednego z największych koncernów spożywczych na świecie. W latach 2006 – 2013 w Nestle Polska S.A. prowadziła kompleksową ochronę prawną w zakresie własności intelektualnej w spółkach z Grupy Kapitałowej Nestle w regionie Europy Środkowo-Wschodniej (Polska, Litwa, Łotwa, Estonia, Czechy, Słowacja, Węgry). Pod jej opieką pozostawały m.in. marki NESCAFE, NESPRESSO, WINIARY, GERBER czy KITKAT.

Jest  twórcą i współwłaścicielką COPOINT – największego biura coworkingowego na Mazowszu.

Do udziału w spotkaniu zapraszają:

Sprawczynie wydarzenia to pasjonatki w życiu i partnerki w biznesie. Działają wspólnie realizując motto: „Ci, którzy są wystarczająco szaleni, by myśleć, że są w stanie zmienić świat, są tymi, którzy go zmieniają.”

EMILIA BARTOSIEWICZ – ekspert marketingu osobistego w sieci, twórczyni i prezes Lady Business Club, twórczyni pierwszego w Polsce portalu biznesowego z klasą www.ladybusiness.pl, współtwórczyni Akademii Marki z Klasą.

EWA CZERTAK – ekspert personal branding i wizerunku, twórczyni i prezes Akademii Marki z Klasą, partner Lady Business Club, prowadzi autorskiego bloga o personal branding na stronie www.akademiamarkizklasa.pl oraz FB Marka z Klasą

Plan spotkania:

18:00 Rejestracja uczestniczek i networking
18:30 Przywitanie uczestniczek – Emilia Bartosiewicz, Ewa Czertak
18:40 Wzajemne poznanie – integracja uczestniczek na wesoło
19:00 Czy wolność do kreowania wizerunku w sieci ma granice? Zasady kształtowania wizerunku w internecie – Emilia Bartosiewicz, Ewa Czertak – Lady Business Club, Akademia Marki z Klasą
19:30 Dlaczego to Ty jesteś największym zagrożeniem dla swojej marki? – Katarzyna Kędzierska
20:00 Networking – Lady Business w akcji
20:15 Wolność do bycia sobą – wystąpienie Iwony Guzowskiej
21:00 Networking – Lady Business w akcji
21:20 Konkurs wizytówkowy
21:30 Zakończenie spotkania

Wstęp: 50 pln. Wymagana wcześniejsza rejestracja: lady@ladybusinessclub.com
Prosimy o podanie imienia, nazwiska, nazwy firmy, e-mail oraz telefonu kontaktowego. Liczba miejsc ograniczona! Pierwszeństwo mają członkinie Lady Business Club.

Plakat_Sopot_25.11.2013

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.