Konferencja NetVision 2015. Zapisy trwają!

13 Kwi

W dniach 16–18 kwietnia 2015 roku na Politechnice Gdańskiej odbędzie się kolejna edycja Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision. Przez trzy dni wykładów i warsztatów prowadzonych przez specjalistów, uczestnicy poznają najnowsze trendy i rozwiązania technologiczne.

W tym roku zaprezentowane zostaną cztery ścieżki:

  • ZaPRezentuj się! – ścieżka zapozna uczestników z zagadnieniami dotyczącymi PR przekazując kompleksowy pakiet wiedzy nie tylko w formie teoretycznej, ale także warsztatowej.
  • Financial World– duże liczby w jeszcze większym świecie – o tym, jak wygląda świat finansów od środka.
  • Webapps – make IT great! – o tym, jak tworzyć aplikacje webowe, zarówno ich front jak i end, o wykorzystywanych technologiach, dobrych praktykach i aktualnych trendach.
  • Project Management – czyli o tym, jak ważne jest zarządzanie projektami w różnych branżach oraz jak zdobyć wiedzę w tej dziedzinie.

Dodatkowo zrealizowany zostanie jeden blok tematyczny Future Energy przeprowadzony przez organizację studencką CEPRIM – ESTIEM Local Group Gdańsk.

NetVision to jedno z największych przedsięwzięć studenckich w Trójmieście. Co roku, w trakcie trzech dni wykładów i warsztatów, poruszane są zagadnienia związane z najnowszymi technologiami. Wskazywane są trendy w wielu dziedzinach biznesu.

Głównym celem konferencji jest poszerzanie horyzontów uczestników oraz integracja środowiska studenckiego z firmami reprezentowanymi przez starannie dobranych i doświadczonych prelegentów.

W ciągu dotychczasowych edycji w konferencji wzięło udział ponad 4000 uczestników. Wszystkie bieżące informacje można śledzić na fanpage’u NETVISION.

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.