Kobieta na obrotach – Nowa inicjatywa dla Pań

4 Kwi

Jak kobieta, to tylko na obrotach! Rozwój, networking, biznes to główne cele przyświecające pierwszej trójmiejskiej inicjatywie, powstałej by wspierać panie, które postanowiły „wziąć życie we własne ręce”. A dokładniej, otworzyć firmę. Agnieszka Klonowska, pomysłodawczyni projektu Kobieta Na Obrotach, postanowiła pokazać, że Pomorze też potrafi rozwinąć się mentalnie i biznesowo.

–  Jesteśmy po to, aby integrować wszystkie Panie i poprzez własny rozwój budować swój biznes. Regularne śniadania w ramach spotkań Kobiety na Obrotach, mają na celu połączyć siły i utworzyć sieć kontaktów rekomendujących się wzajemnie. – mówi Agnieszka Klonowska.  Już w najbliższy czwartek 10.04. o godz. 09.00 odbędzie się śniadanie networkingowe w Hotelu Rezydent w Sopocie. – Dzisiejszy biznes oparty jest tylko i wyłącznie na relacjach, tak więc warto inwestować we własny rozwój, aby każdego dnia stawać się „lepszą wersją siebie”, co z kolei przekłada się nie tylko na biznes, ale także na pozostałe obszary naszego życia. Niestety takiej edukacji w szkole nie mamy, nie umiemy uśmiechać się na co dzień, nie jesteśmy otwarci na innych, często patrzymy tylko na własne „podwórko”, a gdyby tak utworzyć sieć kontaktów współpracujących ze sobą? – pyta pomysłodawczyni projektu.

Nawiązywanie kontaktu z nowymi osobami wiąże się z wyjściem z tzw. „strefy komfortu”, co nie jest wcale łatwe. Pierwsze wrażenie podczas prezentowanie siebie, a tym samym swojej o marki, czy firmy często przekłada się na późniejsze relacje, a w konsekwencji sukces. Kobiety mają w sobie ogromny potencjał, a warsztaty rozwoju osobistego mogą pomóc w wydobyciu „ograniczeń”, które kobiety same sobie stwarzają. Edukacja na własny temat wiele zmienia, przede wszystkim perspektywę widzenia rzeczywistości, postrzegania siebie, swoich zachowań, nawyków, przekonań, a co najważniejsze sposobu myślenia. W sobotę 12.04. warsztaty Pewność Siebie I Siła Jest W Tobie! pokażą, jak pracować nad sobą, aby wydobyć z siebie potencjał! – Jeżeli każdego dnia konsekwentnie pracujemy nad sobą, budujemy solidny fundament wewnętrzny, to nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. – opowiada Agnieszka Klonowska.

Najbliższe śniadanie networkingowe odbędzie się 10.04.2014 o godz. 09.00 w Hotelu Rezydent
w Sopocie. Gościem specjalnym będzie Hanna Kąkol, Dyrektor Zarządzający firmy Perfect Consulting. Zapisy na śniadanie potrwają do poniedziałku 8.04. Koszt udziału w spotkaniu to 49zł.
plakatkob

Warsztat Pewność Siebie I Siła Jest W Tobie! poprowadzony będzie przez Agnieszkę Klonowską i odbędzie się 12.04.2014 w godz. 09.30 – 17.30Koszt udziału w spotkaniu to 99 zł + VAT.

Zapisy na śniadanie networkingowe oraz warsztaty odbywają się drogą mejlową kno@kobietanaobrotach.com.pl .


>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.