Kobieta na obrotach – Nowa inicjatywa dla Pań

4 Kwi
Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Pin on Pinterest0Print this page

Jak kobieta, to tylko na obrotach! Rozwój, networking, biznes to główne cele przyświecające pierwszej trójmiejskiej inicjatywie, powstałej by wspierać panie, które postanowiły „wziąć życie we własne ręce”. A dokładniej, otworzyć firmę. Agnieszka Klonowska, pomysłodawczyni projektu Kobieta Na Obrotach, postanowiła pokazać, że Pomorze też potrafi rozwinąć się mentalnie i biznesowo.

–  Jesteśmy po to, aby integrować wszystkie Panie i poprzez własny rozwój budować swój biznes. Regularne śniadania w ramach spotkań Kobiety na Obrotach, mają na celu połączyć siły i utworzyć sieć kontaktów rekomendujących się wzajemnie. – mówi Agnieszka Klonowska.  Już w najbliższy czwartek 10.04. o godz. 09.00 odbędzie się śniadanie networkingowe w Hotelu Rezydent w Sopocie. – Dzisiejszy biznes oparty jest tylko i wyłącznie na relacjach, tak więc warto inwestować we własny rozwój, aby każdego dnia stawać się „lepszą wersją siebie”, co z kolei przekłada się nie tylko na biznes, ale także na pozostałe obszary naszego życia. Niestety takiej edukacji w szkole nie mamy, nie umiemy uśmiechać się na co dzień, nie jesteśmy otwarci na innych, często patrzymy tylko na własne „podwórko”, a gdyby tak utworzyć sieć kontaktów współpracujących ze sobą? – pyta pomysłodawczyni projektu.

Nawiązywanie kontaktu z nowymi osobami wiąże się z wyjściem z tzw. „strefy komfortu”, co nie jest wcale łatwe. Pierwsze wrażenie podczas prezentowanie siebie, a tym samym swojej o marki, czy firmy często przekłada się na późniejsze relacje, a w konsekwencji sukces. Kobiety mają w sobie ogromny potencjał, a warsztaty rozwoju osobistego mogą pomóc w wydobyciu „ograniczeń”, które kobiety same sobie stwarzają. Edukacja na własny temat wiele zmienia, przede wszystkim perspektywę widzenia rzeczywistości, postrzegania siebie, swoich zachowań, nawyków, przekonań, a co najważniejsze sposobu myślenia. W sobotę 12.04. warsztaty Pewność Siebie I Siła Jest W Tobie! pokażą, jak pracować nad sobą, aby wydobyć z siebie potencjał! – Jeżeli każdego dnia konsekwentnie pracujemy nad sobą, budujemy solidny fundament wewnętrzny, to nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. – opowiada Agnieszka Klonowska.

Najbliższe śniadanie networkingowe odbędzie się 10.04.2014 o godz. 09.00 w Hotelu Rezydent
w Sopocie. Gościem specjalnym będzie Hanna Kąkol, Dyrektor Zarządzający firmy Perfect Consulting. Zapisy na śniadanie potrwają do poniedziałku 8.04. Koszt udziału w spotkaniu to 49zł.
plakatkob

Warsztat Pewność Siebie I Siła Jest W Tobie! poprowadzony będzie przez Agnieszkę Klonowską i odbędzie się 12.04.2014 w godz. 09.30 – 17.30Koszt udziału w spotkaniu to 99 zł + VAT.

Zapisy na śniadanie networkingowe oraz warsztaty odbywają się drogą mejlową kno@kobietanaobrotach.com.pl .


>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.