Jak stworzyć silną markę online?

17 Sty

Styczeń to czas refleksji i podsumowań, także w branży marketingowej. Dlatego tematem spotkania Creative Morning, organizowanego przez Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER, będzie sprzedaż internetowa w gorącym okresie grudniowym. Jarosław Ruciński (home&you) i Tomasz Piotrowski (agencja Beeffective) podsumują świąteczny szał zakupów w Internecie. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 30 stycznia o godz. 9.00, w STARTERZE. 

W poniedziałek, 30 stycznia pierwszym prelegentem będzie Jarosław Ruciński, który przez ponad dekadę był odpowiedzialny za projekty e -commerce (sprzedaży online) w Wirtualnej Polsce. W 2012 roku przez 3 miesiące stworzył sklep internetowy dla marki home&you, lidera branży wnętrz w Polsce. Na spotkaniu podpowie, jak rozwijać silną markę online związaną ze sprzedażą internetową.

Jarosław Ruciński
Jarosław Ruciński

 

Swoimi doświadczeniami zawodowymi podzieli się także Tomasz Piotrowski z agencji marketingowej Beeffective, który posiada 8-letnie doświadczenie z zakresu marketingu internetowego. Obecnie prowadzi kampanie w mediach społecznościowych dla takich marek, jak: home&you, T. Deker czy Browar Brodacz. Gość STARTERA pokaże, jak sprawić, żeby działania w mediach społecznościowych przekładały się na zwiększenie sprzedaży.

Tomasz Piotrowski
Tomasz Piotrowski

 

Styczniowe spotkanie Creative Morning będzie przede wszystkim okazją do poznania innowacyjnych narzędzi e-commerce przydatnych w promocji sprzedaży online. Prelegenci pokażą je na przykładzie świątecznych działań marki home&you – zapowiada Sara MiotkGdańskiego Inkubatora Przedsiębiorczości STARTER.

Creative Morning: „ho ho home&you czyli e-commerce w świątecznym wydaniu” odbędzie się w poniedziałek, 30 stycznia w Gdańskim Inkubatorze Przedsiębiorczości STARTER. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 9.00. Bilety dostępne są na stronie: cmi2017.evenea.pl/. Liczba miejsc jest ograniczona.

Creative Morning to cykliczne spotkania organizowane od początku 2012 r. przez Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER, które przybierają formę śniadania powiązanego z networkingiem. Podczas Creative Morning zaproszeni goście i prelegenci dzielą się swoim doświadczeniem z uczestnikami, którzy jednocześnie mogą nawiązać cenne, biznesowe kontakty, wymienić się wizytówkami i zaczerpnąć merytorycznej wiedzy.

Fot.tyt.: Creative Morning/Michał Skotarczak.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.