„Jak się buduje lidera rynku?”

3 Gru

Starter zaprasza na ostatnie w tym roku spotkanie networkingowe. Prelegentem będzie Yuri Drabent – wulkan energii, pasjonat mediów społecznościowych i nowoczesnej komunikacji.
Creative Morning w Starterze jak zawsze rozpocznie się od krótkiej sesji networkingowej, podczas której uczestnicy w luźnej atmosferze przy kawie, będą będą mogli się poznać, porozmawiać i nawiązać nowe kontakty biznesowe.

Następnie Yuri Drabent, współzałożyciel i zarazem dyrektor kreatywny jednej z największych agencji social mediowej w Polsce – „Lubię to”, zainspiruje do tego, by wykorzystywać swoje pasje w biznesie i opowie jak to robić: „Temat przydługi, ale historia fajna. Chętnym do posłuchania z przyjemnością opowiem, jak od kuchni wyglądała droga, którą przebyły spółki z grupy Socializer, skąd i dlaczego ruszaliśmy, jak to było na poczatku, jakie popełniliśmy błędy i czego się z nich nauczyliśmy.”

” Na pewno będzie ciekawie i kreatywnie, a dodatkowo jak zawsze nasze spotkania networkingowe to okazja do tego, żeby przy kawie poznać nowe osoby.” – mówi Anna Osińska, jedna z organizatorek CM.

Po sporej dawce wiedzy i energii networking będzie kontynuowany podczas nieformalnych rozmów, więc pamiętajcie o tym, żeby zabrać ze sobą wizytówki!  Oprócz wizytówek, warto zabrać ze sobą znajomych!

Plan spotkania networkingowego:
9.00 – 9.15 – Rejestracja uczestników i sesja networkingowa
9.15 – 10.30 – Yuri Drabent, „W paru słowach o tym, jak w 3 lata udało nam się zbudować lidera rynku, czyli krótko o historii Lubię to i Socializera oraz co z tego wynika”
10.30 – ….. – Networking i nieformalne rozmowy kuluarowe

Spotkanie jest bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona, więc organizatorzy zachęcają do szybkich zapisów!

Creative Morning
9 grudnia 2013 roku, godz. 9.00

Organizatorzy: Starter oraz Miasto Gdańsk
Patroni Medialni: Mam Startup, my3miasto.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.