Inwestuj w nieruchomości. Konferencja PKB (WIDEO, FOTO)

24 Kwi

21 kwietnia 2016 o godz. 18:00 w Olivia Sky Club odbyła się IV mini–konferencja Pomorskiego Klubu Biznesu. Temat przewodni spotkania to „Nieruchomości–skuteczne inwestowanie”. Prelekcje poprowadziły firmy Staturn TFI oraz Pepper House. Gościem specjalnym wydarzenia był Sławek Muturi. Zobaczcie, jak było!

 

SATURN Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. – jest niezastąpionym partnerem biznesowym, który odpowiada na potrzeby swoich Klientów i zapewnia im profesjonalne doradztwo w dokonywaniu inwestycji, a także organizuje współpracę w zakresie inwestycyjnym i prawnym z renomowanymi i doświadczonymi partnerami.

Temat prelekcji: „Inwestycje w Parki Handlowe w Polsce” – Janusz Stupkiewicz

PEPPER HOUSE – jest nowoczesnym i kompleksowym biurem nieruchomości założonym przez praktyków rynku z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości i finansów. Przedmiotem działalności jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, a także ich zakup oraz sprzedaż na własny rachunek.

Temat prelekcji „Jak i ile zainwestować w nieruchomości komercyjne?” Wykład poprowadziła Agata Japczyńska, Kierownik Działu Komercji Pepper House.

Gość Specjalny – SŁAWEK MUTURI – absolwent SGH, UW oraz MBA w London Business School. Równolegle do pracy na etacie (partner w Andersen oraz w Deloitte), kupował mieszkania na wynajem, dzięki czemu w maju 2009 roku, w wieku 43 lat, przeszedł na wcześniejszą emeryturę. Dziś jego misją jest wsparcie jak największej liczby Polek i Polaków w osiągnięciu wolności finansowej. Robi to dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem (autor 5 książek, bloga fridomia.pl, setek artykułów i prezentacji); cywilizując polski rynek najmu mieszkań (pionier wielu dobrych praktyk najmu, założyciel Stowarzyszenia); oferując usługę zarządzania najmem (spółka Mzuri obsługuje blisko 1800 lokali w 20 miastach Polski); oferując usługę doradztwa przy zakupie mieszkań na wynajem (spółka Mzuri Investments pomogła w zakupie ponad 450 lokali). Ostatnią jego inicjatywą jest platforma do grupowego inwestowania w nieruchomości w formule crowdfund investing (od stycznia 2015 roku powstały już 5 spółek Mzuri CFI). Sławek sporo podróżuje – odwiedził każdy (bez wyjątku) kraj i na świecie i uczy się jednego języka rocznie (włada już 11-stoma). W tym roku rozpoczął naukę języka mandaryńskiego.

Fot.tyt.: Katarzyna Krajewska–Turyczyn/KKT Studio

Portal my3miasto.pl jest członkiem Pomorskiego Klubu Biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.