Indywidualne konsultacje biznesowe w PPNT Gdynia

9 Lut

W środę, 11 lutego, PPNT zaprasza na wyjątkową edycję indywidualnych konsultacji biznesowych. Tym razem początkującym przedsiębiorcom biznesowych porad udzielą eksperci z firm Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego Gdynia. To wyjątkowa okazja na spotkanie ze specjalistami, którzy doradzą jak radzić sobie z biznesowymi wyzwaniami. Na każdą indywidualną konsultację z wybranym mentorem przewidzidziane jest ok. 45 minut.

Kiedy: 11.02.2015, godz. 09:00-19:00
Gdzie: PPNT Gdynia, budynek III, Strefa Startup Gdynia, sala: H1.04
Wstęp: wolny, wymagana rejestracja.

Harmonogram:

09:00 – 13:00 Użyteczność stron oraz aplikacji internetowych (Krzysztof Cała, essenceBlue)
12:00 – 16:00 Tworzenie stron internetowych (Grzegorz Milewczyk, Pixlab)
12:00 – 16:00 Kompleksowe działania komunikacyjne i marketingowe online: strony firmowe, Facebook, Twitter itd. (Robert Rączka & Karol Klepacki, Tristudio)
15:00 – 19:00 Tworzenie kampanii wizerunkowej firmy (Maciej Siembieda, Media Support Group)

Konsultacje poprowadzą eksperci, posiadający wieloletnie doświadczenie:

Krzysztof Cała – programista front end, projektant, fizyk. Od zawsze zainteresowany sposobami efektywnej prezentacji informacji. Posiada wieloletnie doświadczenie związanie z rynkiem ICT oraz z wytwarzaniem rozwiązań SaaS przy użyciu metodologii zwinnych. Od 1996 związany z tworzeniem serwisów www. Doświadczony projektant UX/UI – brał udział w budowaniu wielu dużych, międzynarodowych projektów informatycznych. Zawsze stara się łączyć programowanie z kreatywnością. Założyciel oraz CEO w parkowym projekcie StructView.

Grzegorz Milewczyk – współwłaściciel Pixlab działającej w PPNT Gdynia oraz jeden z założycieli firmy Expono. Zwycięzca polskiej edycji 24-godzinnego „Maratonu Kreatywności Internetowej“ oraz laureat Międzynarodowego Festiwalu dla Projektantów Stron Internetowych „Webdesign International Festival“ w Limogés we Francji. Nominowany do tytułu LIDERA PPNT Gdynia oraz dwukrotnie do nagrody „Mikroprzedsiębiorcy Roku“. Swoją przygodę z komputerami rozpoczął już w latach 90. doskonaląc swoje umiejętności wraz z rozwojem światowego internetu. Od tego czasu zrealizował kilkaset projektów, zarówno na rynku lokalnym jak i międzynarodowym.

Maciej Siembieda – wieloletni redaktor naczelny największych polskich gazet regionalnych (m.in. „Trybuny Śląskiej” i „Dziennika Bałtyckiego”). Dziennikarz trzykrotnie nagrodzony tzw. polskim Pulitzerem oraz pięciokrotny laureat Media Trend – nagrody przyznawanej za kreatywność i marketing medialny. Autor pięciu książek reportażowych i ponad trzystu tekstów publikowanych m.in. w „Polityce” i paryskiej „Kulturze”. Pomysłodawca największych kampanii społecznych w polskiej prasie regionalnej: akcji „Brońmy swego” oraz „Po pierwsze A-1”. Autor kilkudziesięciu udanych kampanii PR dla największych spółek energetycznych, agend rządowych, firm i samorządów. Posiada doktorat z komunikacji społecznej.

TRISTUDIO – studio kreatywne, od wielu lat zajmujące się kompleksową obsługą firm. Działa na wielu płaszczyznach pomagając klientom w zakresie grafiki projektowej, tworząc filmy i prowadząc działania marketingowe w internecie.

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.