Bezpłatne warsztaty coachingowe ICF Trójmiasto. 21 maja 2016 Dniem Coachingu

2 Maj

W dniu 21 maja 2016 roku w Pomorskim Parku Naukowo – Technologicznym w Gdyni, w ramach Międzynarodowego Tygodnia Coachingu, odbędzie się cykl warsztatów rozwoju osobistego pod hasłem: „GROW with coaching … grow with ICF”.

Celem warsztatów, organizowanych przez Trójmiejski Oddział International Coach Federation, jest promocja coachingu jako idei rozwoju osobistego oraz coachingu w organizacjach (firmach i instytucjach) jako wsparcia nowoczesnego systemu zarządzania.

W tym roku wszyscy chętni będą mieli okazję doświadczyć tej formy rozwoju podczas interaktywnych warsztatów, prowadzonych przez doświadczonych coachów ICF, w modelu czterech kroków do wzrostu: G – R – O – W.

Program:
10.00 – 10.15 – rozpoczęcie i powitanie uczestników – Monika Stankiewicz Dyrektor ICF
Trójmiasto
10.15 – 10.45 – wystąpienie Artura Michalskiego, Prezesa Zarządu ICF Polska
10.55 – 11.55 – Goal – warsztat I – Piotr Ławacz
12.05 – 13.05 – Reality – warsztat II – Izabella Piekarska
13.35 – 14.35 – Opportunity – warsztat III – Hanna Garbowska
14.45 – 15.45 – Will – warsztat IV – Artur Negri
15.45 – 16.00 – podsumowanie i zakończenie

Wydarzenie kierowane jest do sympatyków coachingu oraz do wszystkich osób, które są zainteresowane rozwojem osobistym i chciałyby dowiedzieć się na czym polega coaching wedle standardów International Coach Federation.

Zawsze mocno podkreślamy, że coachowie zrzeszeni w naszej organizacji spełniają szereg wymogów kompetencyjnych i są zobowiązani do działania zgodnie z najwyższymi zasadami etyki. Uczestnicy planowanych na 21 maja warsztatów coachingowych w Gdyni będą mieli okazję doświadczyć czym tak naprawdę jest profesjonalny coaching wedle standardów International Coach Federation – mówi Monika Stankiewicz, Dyrektor ICF Trójmiasto

Organizatorem spotkania jest Trójmiejski Oddział International Coach Federation, największej ogólnoświatowej organizacji coachingowej, reprezentującej środowisko profesjonalnych coachów.

Wstęp na warsztaty jest bezpłatny.
Liczba miejsc ograniczona, obowiązuje kolejność zgłoszeń.
Zapisy: http://www.123221-1.evenea.pl/

Idea Międzynarodowego Tygodnia Coachingu praktykowana jest na świecie od 1999 roku. Trójmiejski Oddział ICF przyłączył się do tej akcji, organizując już po raz czwarty bezpłatne wykłady, warsztaty i panele dyskusyjne o tematyce coachingowej.

ICF Polska jest oddziałem International Coach Federation, największej ogólnoświatowej organizacji coachingowej, reprezentującej środowisko profesjonalnych coachów. ICF zostało założone w 1995 roku, obecnie liczy ponad 25 000 członków zrzeszonych w ponad 100 krajach. ICF jest organizacją non profit, którą współtworzą osoby indywidualne prowadzące praktykę coachingową. Działania ICF poświęcone są rozwijaniu profesji coachingowej poprzez określanie standardów kompetencyjnych i etycznych, dostarczanie niezależnej struktury akredytacji dla coachów i szkół coachingu oraz budowanie forum wymiany doświadczeń.

Portal my3miasto.pl ma przyjemność być patronem medialnym wydarzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.