Golf Day w Pomorskim Klubie Biznesu (WIDEO)

5 Wrz

Wizyta na polu i przeszkolenie pod okiem trenera, a wcześniej mała prezentacja oraz degustacja trunków marki Metaxa – tak wyglądało spotkanie członków Pomorskiego Klubu Biznesu w klubie golfowym Tokary Golf Club nieopodal Gdańska.

Spotkanie „PKB Tokary Golf Day” miało na celu umożliwienie integracji między członkami klubu, a także stworzenie warunków do rozmów biznesowych i nawiązania współpracy między sobą. Było to jedno z ważniejszych spotkań PKB w ciągu roku, więc nie mogło tam też zabraknąć nas wraz z kamerą.

2 Replies to “Golf Day w Pomorskim Klubie Biznesu (WIDEO)

  1. Rzeczywiście fajny materiał, bo pokazuje, ze ci ludzie ktorym zwykle zazdroscimy, biznesmeni i karierowicze też potrafia byc spoko.

  2. WRESZCIE !!! nareszcie pokazujecie ludzi biznesu na luzie, bawiących się, integrujących, cos trenujących, nawet pijących ! Wszędzie napuszeni, sztywni, naindyczeni. Jakby : my tutaj namadrzejsi! Przecież to tez ludzie. Maniera pokazywania ich na baczność, jest nieznośna!!! Pokazani przy grze w golfa, mówiący bez zadęcia, a przecież „sprzedają” swoje istotne tematy i widać, że mają klasę! Można? Można! TAK trzeba pokazywać młody biznes! Brawo. Pierwszy raz obejrzałem tych panów z PKB z zainteresowaniem. I wysłuchałem do końca. Fajny materiał.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.