”Dlaczego warto zaprzyjaźniać się z konkurencją?” Wieczór Biznesowy w Zatoce Sztuki

20 Maj

Po raz pierwszy dwa kluby, Lady Business Club oraz Pomorski Klub Biznesu, zapraszają Panie i Panów na wyjątkowe wydarzenie w środowisku trójmiejskiego biznesu. Wieczór Biznesowy odbędzie się 29 maja w godzinach 18:30 – 21:30 w klimatycznych wnętrzach Zatoki Sztuki w Sopocie.

Zgoda buduje, niezgoda rujnuje – czy stara maksyma sprawdza się w odniesieniu do konkurowania, gdzie lepszy jest ten, kto sprzeda więcej, pozyska dla firmy najwięcej klientów, jednym słowem – zarobi najwięcej?

Po pierwsze kiedy myślisz o konkurencji, sugerujesz się tym co inni mówią – ogranicza podaż. Mówisz, że nie wystarczy dla wszystkich, więc musisz konkurować i walczyć, aby coś otrzymać. Według prawa przyciągania, jeśli będziesz myśleć o konkurencji, będziesz przyciągać wielu ludzi, okoliczności i zdarzenia, które będą konkurować z Tobą w każdym aspekcie Twojego życia. Dla własnego dobrego samopoczucia, trzeba wyrzucić konkurencję ze swojego umysł i stać się kreatywnym. Skup się tylko na swoich marzeniach, swoich wizjach i byciu najlepszym, a wiesz, że możesz być!.” Rhonda Byrne, The Secret

Do udziału w spotkaniu zapraszamy Panie i Panów:

 Na spotkaniu dowiesz się:

  • Czy konkurencja wyklucza współpracę?
  •  Czy jest miejsce na działanie dla wspólnego dobra zakładając, że ”konkurencja to naturalni wrogowie”
  •  Jak zbudować silną osobistą Markę w otoczeniu wysokiej konkurencji?
  •  Jak wygląda aktualna sytuacja na pomorskim rynku biznesu.

oraz

  •  Jak zdobyć pierwszy milion?

Wieczór w klimatycznej Zatoce Sztuki to niepowtarzalna okazja do zawarcia nowych kontaktów, wymiany doświadczeń jak również miłego spędzenia czasu w gronie inspirujących osób, prowadzących własny biznes. To także dawka praktycznej wiedzy z zakresu promocji firmy, budowania marki oraz wizerunku.

Wieczór uprzyjemnią wspaniałe przekąski przygotowane przez Hotel Szydłowski oraz wino wyselekcjonowane przez Dolio Vini.

plakatlbc

Prelegenci spotkania:

DR ZDZISŁAW NIECKARZ – trener, doradca biznesowy, coach. Od wielu lat prowadzi programy doradcze dla kadry menedżerskiej m.in. z zakresu motywacji i zarządzania potencjałem pracowników. Pracował z PZU SA, ZUS, Allianz SA, UNIQA SA, Grupa Remontowa SA, PLL Lot SA, Orbis SA, Cementownia Górażdże SA, Drukarnia Skarbowa SA, Irena Eris. Kierownik Pracowni Psychologii Badań Biznesu w Instytucie Psychologii UG oraz Studiów Podyplomowych Psychologia Przywództwa w Organizacjach. Współpracuje z organizacjami, których celem jest propagowanie wiedzy o efektywnych sposobach zarządzania.

Autor publikacji z zakresu psychologii (np. Psychologia motywacji w organizacji, Warszawa: Difin, 2011; Psychologia Coachingu Biznesowego. Gdańsk: Harmonia Universalis, 2013).

EWA CZERTAK – pierwsza w Polsce ekspertka personal branding, która stworzyła w 2012 roku Akademię Marki z Klasą, by łączyć wymiar rozwoju osobistego z procesem budowania marki osobistej.

Od 2004 roku certyfikowany Coach ICC oraz trener, współtworzy Lady Business Club oraz partner w INTEGRITY. Od 2008 roku pracuje nieprzerwanie z Top menadżerami , przygotowując ich do inspirujących wystąpień publicznych, integruje ich wizerunek oraz wdraża skuteczne metody prezentowania ich osobistej marki w środowisku biznesowym.

Realizuje autorski program Personal Branding „Marka z Klasą” w postaci półrocznych edycji dla wąskich grup przedsiębiorców w głównych miastach Polski. Specjalizuje się w kompleksowym podejściu do tworzenia i rozwoju marki, zmienia wizerunek, mowę ciała, wprowadza do werbalnej komunikacji język sukcesu.

Pisze również artykuły, prowadzi fanpage Marka z Klasą, inspiruje do podejmowania celowych działań, by tworzyć własny niepowtarzalny styl w życiu i biznesie.

Pracuje łącząc najskuteczniejsze metody z obszaru coachingu, treningu mentalnego oraz treningu behawioralnego w zakresie tworzenia i utrwalania pożądanych wzorców zachowań.

AGNIESZKA KUEHL – właścicielka salonu kosmetycznego Dr Baumann w Wałbrzychu. Wiele lat spędziła na podróżowaniu po świecie i studiowaniu zagadnień związanych z dermatologią, kosmetologią, medycyną naturalną i ezoteryką. Punktem zwrotnym było osiedlenie się na jednej z Wysp Kanaryjskich – La Palmie i zakup Centrum Kosmetycznego Tara. Intensywna praca pod kierunkiem dyrektora eksportu firmy Dr. Baumann Cosmetic GmbH – Aviego Königsberga doprowadzila do stworzenia własnej koncepcji na zdrowy biznes i możliwości uzyskania 1000 nowych klientów w ciągu tylko jednego roku. Po 20 latach emigracji powróciła do kraju i obecnie mieszka w Polsce, gdzie na rynek wprowadziła niemiecką firmę Dr. Baumann Cosmetic GmbH. Aktualnie kooperuje z uczelniami wyższymi, prowadzi seminaria, wykłada w Wyższej Szkole Zarządzania i Przedsiębiorczości, założyła wzorcowy salon. Pracuje równocześnie nad budową firmy holdingowej z konceptem franczyzowym oraz własną szkołą kosmetyczną, gwarantującą absolwentom zatrudnienie. Pisze doktorat nt. strategii funkcjonowania instytutów kosmetycznych w Polsce. Laureatka tytułu Menadżerka Roku 2013 w ogólnopolskim plebiscycie Kobiece Twarze, którego inauguracja miała miejsce w listopadzie 2013 roku w Zamku Książ.

MARCIN KOŁAKOWSKI – Wiceprezes Zarządu Pomorskiego Klubu Biznesu. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego, Wydział Ekonomiczny oraz Agencji Rozwoju Gospodarczego. Od 2009r. Dyrektor Departamentu w Meritum Bank ICB S.A. Z bankowością i B2B związany od 2001 r . Współpracował m.in. Z Bankiem Handlowym, Raiffeisen Bank Polska, będąc odpowiedzialny za współpracę i rozwój oferty produktów dla przedsiębiorstw. Członek Rady Ekspertów Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Gdańskiego.

Wstęp bezpłatny, wymagana wcześniejsza rejestracja: lady@ladybusinessclub.com . Prosimy o podanie imienia, nazwiska, nazwy firmy, e-mail oraz telefonu kontaktowego. Liczba miejsc ograniczona! Osoby, których nie otrzymały potwierdzenia udziału w spotkaniu drogą mailową, nie będą miały możliwości wejścia.

UWAGA: Pierwszeństwo mają członkinie Lady Business Club i ich goście, członkowie Pomorskiego Klubu Biznesu i ich goście.

Wieczór zakończy się niezwykłym występem artystycznym w wykonaniu Pauliny Czapli.

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

ZOBACZ TAKŻE : LADY BUSINESS CLUB, CZYLI SPOTKANIA DLA KOBIET BIZNESU
O FINANSACH POLSKO-WŁOSKIE ROZMOWY

Źródło: informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.