Daj szansę swojej karierze i weź udział w Dniach Kariery na UG

16 Mar

Jedne z największych targów pracy, praktyk i staży – Dni Kariery® organizowane przez studentów dla studentów i absolwentów odbędą się 19 marca 2015 roku na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego. Wiosenna edycja Dni Kariery® jak co roku jest przygotowywana przez największą organizację studencką na świecie – AIESEC.

Organizatorzy znają potrzeby młodych ludzi wchodzących na rynek pracy i podczas dni targowych umożliwiają studentom bezpośrednią komunikację z pracodawcami. Dni Kariery® to doskonała okazja do  wymiany informacji oraz wzajemnych oczekiwań pomiędzy studentem, a pracodawcą. Wydarzenie jest niebywałą szansą na znalezienie wartościowego oraz odpowiadającego wymaganiom firmy pracownika.

Tegoroczna edycja jest urozmaicona o strefę doradztwa zawodowego, gdzie będzie można sprawdzić swoje CV oraz uzyskać istotne porady na temat właściwego przygotowania do rozmowy kwalifikacyjnej. Oprócz tego, na targach dostępna będzie strefa chillout, w której będzie można odpocząć i na spokojnie przejrzeć oferty pracy. Na studentów czeka mnóstwo atrakcji i konkursów. Jednak wyłącznie dla tych osób, które zapiszą się na stronie Targów i pobiorą bezpłatny bilet na wydarzenie, więc warto o tym pamiętać.

dk

AIESEC jako organizator Dni Kariery® stawia na rozwój przyszłych liderów oraz umożliwia studentom międzynarodowe wyjazdy na profesjonalne praktyki, jak i na wolontariaty. Członkowie AIESEC są częścią globalnej sieci, która od ponad 65 lat dynamicznie się rozwija, wpływając na społeczeństwo.

Kiedy: 19.03.2015 r. w godzinach: 9:00 – 16:00
Gdzie: Wydział Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego, ul. Jana Bażyńskiego 4, 80-952 Gdańsk

Zapisz się już TERAZ!

Źródło: Informacja prasowa

                                       >>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.