Czy smartfon zmienia nasze życie?

9 Wrz

Spotkania networkingowe Creative Morning wracają po wakacyjnej przerwie naładowane trendami! Już 16 września, o tym jak technologia mobilna wpływa na naszą percepcję, komunikację i podejmowanie decyzji oraz co z tego wynika dla nas jako ludzi i przedsiębiorców opowie Marcin Zaremba.

Creative Morning w Starterze rozpocznie się od sesji networkingowej, na której uczestnicy będą mogli się poznać i porozmawiać przy kawie. To świetna okazja do tego, żeby w luźnej atmosferze nawiązać nowe kontakty biznesowe. Następnie wrześniowy prelegent Marcin Zaremba – współzałożyciel magazynu Proseed oraz współorganizator Aula Polska i Aulerów, opowie o tym jak technologia mobilna oddziałuje na nasze biznesowe życie. Podczas spotkania Marcin, będzie szukał odpowiedzi na pytanie:

Czy to my zmieniamy smartfony czy smartfony zmieniają nas?

„Maciej Zaremba w swojej pracy jest skoncentrowany na technologiach mobile jako platformie sprzyjającej tworzeniu wartości. Podoba nam się takie podejście do biznesu, dlatego z taką radością czekamy na to wrześniowe Creative Morning” – mówi Anna Osińska ze Startera.

Po takiej dawce wiedzy networking będzie kontynuowany podczas nieformalnych rozmów, więc pamiętaj o tym, żeby zabrać ze sobą wizytówki! Oprócz wizytówek, warto zabrać ze sobą znajomych – opowiedz im o spotkaniu i przyprowadź ich ze sobą!

Wrześniowe Creative Morning będzie częścią organizowanego przez Startera tygodniowego programu akceleracyjnego Startup Pirates. W spotkaniu networkingowym wezmą udział młodzi, niepokorni startupowcy, którzy pod okiem doświadczonych wilków morskich będą wypływać na wzburzone morze biznesu!

Plan spotkania networkingowego:

9.00 – 9.30 – Rejestracja uczestników i sesja networkingowa

9.30– 10.30 – Marcin Zaremba „Cztery i pół przykładu jak smartfon Cię zmienia”

10.30 –   Networking i nieformalne rozmowy kuluarowe

 

Wstęp na spotkanie jest bezpłatny.
Liczba miejsc jest ograniczona, więc zachęcamy do szybkich zapisów!

Link do rejestracji:  http://creativemorningix2013.evenea.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.