Creative Morning wraca po wakacjach

2 Wrz

Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER zaprasza na pierwsze po wakacjach spotkanie networkingowe z cyklu Creative Morning, które odbędzie się 22 września 2014 r. o godzinie 9.00.

Prelegentem pierwszego, jesiennego spotkania Creative Morning będzie Marcin Beme, założyciel i CEO audioteka.pl, serwisu z audiobookami, który jest już dostępny w 23 krajach na świecie. Marcin, który za wkład w rozwój polskiej kultury, przedsiębiorczości i myśli technologicznej otrzymał od Prezydenta Bronisława Komorowskiego Złoty Krzyż Zasługi, opowie o tym, jak zamienił startup w firmę i jak rozwijać biznes jednocześnie nie konkurując z konkurencją.

Po wystąpieniu gościa głównego, zapraszamy wszystkich na networking, dzięki któremu każdy kalendarz kontaktów, stanie się jeszcze grubszy.

Wstęp na Creative Morning jest bezpłatny, ale liczba miejsc – ograniczona!

Plan spotkania networkingowego:
9.00 – 9.15 – Rejestracja uczestników i networking
9.15 – 10.00 – wystąpienie Marcina Beme + Q&A
10.00 – ……. – Networking i nieformalne rozmowy kuluarowe

CM

Creative Morning to już tradycja, która wpisała się w trójmiejski kalendarz biznesowych spotkań. Cykliczne spotkania są organizowane od początku 2012 r. przez Gdański Inkubator Przedsiębiorczości Starter i przybierają formę śniadania powiązanego z networkingiem. Podczas Creative Morning zaproszeni goście i prelegenci dzielą się swoim doświadczeniem z uczestnikami, którzy jednocześnie mogą nawiązać cenne, biznesowe kontakty, wymienić się wizytówkami i zaczerpnąć merytorycznej wiedzy.

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Patronami medialnymi Creative Morning są: Mam Startup i nasz portal.

Źródło: informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.