„Biznesowa Szybka Randka” znów w Szydłowskim!

10 Sie

30 lipca w Hotelu Szydłowski w Gdańsku odbyła się trzecia edycja „Business Fast Date, czyli Biznesowa Szybka Randka”. Pomimo tego, iż to stosunkowo nowa forma networkingu, to cieszy się coraz większą popularnością w Trójmieście. To spotkanie, które zrzesza przedsiębiorców ceniących sobie siłę relacji. Biznesowa Randka umożliwia zbudowanie takich relacji z wieloma osobami w bardzo krótkim czasie, tj. 3h.

Biznesowa Szybka Randka budzi zainteresowanie wśród coraz liczniejszej grupy odbiorców. Wraz z każdym spotkaniem liczba uczestników wzrasta. W trzecim spotkaniu ponownie wzięli udział przedstawiciele różnych branż, firm i gałęzi przemysłu. Podobnie, jak poprzednim edycjom, tej również towarzyszyła kameralna atmosfera. Uczestnicy szybko nawiązali ze sobą kontakt, a rozmowom nie było końca.

gal1

Zasady tego biznesowego spotkania są proste: uczestnicy mają 4 minuty na rozmowę przy jednym stoliku (po 2 minuty na osobę). Koniec czasu sygnalizuje dzwonek i wtedy należy przejść do kolejnego stolika. Na koniec spotkania odbywa się konkurs wizytówkowy oraz jest czas na rozmowy kuluarowe.

„Biznesowa Szybka Randka” to doskonała okazja do poznania wielu osób – potencjalnych klientów, kontrahentów, czy partnerów biznesowych, w krótkim czasie i to w bezpośrednim kontakcie „face to face”!

gal3tyt

Pozytywne opinie, a także informacje o zrealizowanej współpracy po naszych Biznesowych Randkach napędzają nas do dalszego działania, zatem już mogę zapowiedzieć, iż kolejna odbędzie się 30 września Kawiarni Otwarta na terenie osiedla Garnizon w Gdańsku-Wrzeszczu. Serdecznie zapraszam! – przekazała Fatima Zblewska z VIP EVENT, organizatorka spotkania.

Od lewej: Anna-Maria Wiśniewska i Fatima Zblewska - organizatorka Biznesowej Szybkiej Randki
Od lewej: Anna-Maria Wiśniewska i Fatima Zblewska – organizatorka Biznesowej Szybkiej Randki

 

Portal my3miasto.pl ma przyjemność być patronem Biznesowej Szybkiej Randki. Już nie możemy doczekać się następnej!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.