Biznesowa Szybka Randka – nowa forma networkingu, już po raz czwarty w Trójmieście!

24 Wrz

14 października o godz. 9:00 organizatorzy zapraszają na czwartą edycję Biznesowej Szybkiej Randki w Trójmieście. Tym razem spotkanie odbędzie się w Restauracji OTWARTA, która jest Partnerem wydarzenia.

W biznesie najważniejsze są kontakty. Nieważne kogo Ty znasz, ważne kto zna Ciebie! Biznes tworzą ludzie, a najlepszym jego fundamentem są relacje. Wielu specjalistów twierdzi, że jeśli ktoś w kilkadziesiąt sekund nie potrafi sprzedać siebie lub pomysłu na biznes, to nie sprzeda go również w ciągu kilkugodzinnej prezentacji. Sukces odnoszą ci, którzy potrafią zrobić dobre pierwsze wrażenie. Trzeba więc działać szybko i efektywnie.

FORMA SPOTKANIA:
Zasady są proste: uczestnicy mają 4 minuty na rozmowę przy jednym stoliku (po 2 minuty na osobę). Podczas rozmów w parach, osoby prezentują swoją działalność i szukają płaszczyzny do możliwej współpracy. W razie zainteresowania czyjąś działalnością następuje wymiana wizytówek. Koniec czasu sygnalizuje dzwonek i wtedy należy przejść do kolejnego stolika. Takich rozmów przewiduje się ok. 15-20 na 1 uczestnika (w zależności od ilości uczestników) podczas jednego wydarzenia.

Stoliki i miejsca są ponumerowane, a uczestnicy na wejściu losują numerek stolika i miejsca, gdzie usiądą.

Po spotkaniu będzie jeszcze czas na rozmowy w kuluarach i ewentualny dialog, z tymi, do których nie trafiliśmy akurat podczas rozmów w parach.

Dla Uczestników: kawa, herbata, woda mineralna, słodkości domowego wypieku!

O CZYM NALEŻY PAMIĘTAĆ?
Na spotkanie warto się przygotować, żeby wiedzieć o czym mówić i jak mówić. Warto ograniczyć się do 2-3 informacji obrazujących:
Co wyjątkowego oferujesz?
Co wyróżnia Cię na tle konkurencji?
Co zyska Twój rozmówca na współpracy z Tobą?

Dobrym pomysłem jest też zamknięcie swojej oferty w jednym zdaniu, haśle. Krótki, ale chwytliwy slogan dobrze zapada w pamięć. Przedstawianie Twojego biznesu powinno rozbudzać ciekawość i prowokować pytania. Jeśli nie starczyło już czasu na odpowiedzenie na nie, to może to być pretekst do umówienia się na kolejne, dłuższe spotkanie, już na innej płaszczyźnie, np. u Ciebie w biurze.

ZALETY Biznesowej Szybkiej Randki:
W krótkim czasie poznasz wielu ciekawych ludzi, którzy tak jak Ty szukają nowych Partnerów biznesowych W odróżnieniu od kontaktu mailowego czy telefonicznego, tu już pierwszy kontakt jest twarzą w twarz. Osoby przychodzące na takie spotkania są nastawione na poznawanie nowych ludzi i aktywne słuchanie, więc rozmowy są raczej przyjemne i niemęczące.Wrócisz z całym plikiem wizytówek potencjalnych klientów, kontrahentów czy partnerów biznesowych – zachęca organizatorka Fatima Zblewska, właścicielka Agencji Eventowej „VIP EVENT”.

Kiedy? 14 października (środa), godz. 9:00
Gdzie? Restauracja OTWARTA

Koszt uczestnictwa: 60zł – nowi uczestnicy
50zł – stali bywalcy.

Zapisy TUTAJ!

Źródło: Materiały prasowe

 

Portal my3miasto.pl ma przyjemność patronować wydarzeniu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.