Biznesmeni „randkowali” w Gdyni

3 Kwi

29 marca odbyła się kolejna, już siódma edycja „Biznesowej Szybkiej Randki”, organizowanej przez Agencję Eventową VIP EVENT. Tym razem biznesmeni „randkowali” w Gdyni, w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym.

Wydarzenia z cyklu „Biznesowa Szybka Randka” służą do kojarzenia biznesów, a dokładniej ludzi prowadzących własny biznes lub reprezentujących firmy, w których pracują. Na dzień przed spotkaniem, na stronie wydarzenia pojawił się komunikat, że wszystkie bilety zostały wyprzedane.

Rzeczywiście, na dzień przed mieliśmy komplet miejsc – powiedziała Fatima Zblewska, inicjatorka spotkań. – Wieczorem otrzymałam maila od jednego uczestnika o rezygnacji, a rano telefon od innej uczestniczki, że zatrzymała ją choroba dziecka i też nie dojedzie. Jednak te dwa miejsca, które się zwolniły w ostatniej chwili, nie pozostały puste na długo, gdyż jedna z firm zdecydowała się wziąć udział w wydarzeniu praktycznie na godzinę przed spotkaniem i dwie osoby od nich wskoczyły na te puste miejsca – dodała.

Do 4-minutowych rozmów przystąpiło prawie 30 przedsiębiorców. Przekrój branż, jak zawsze był różnorodny, od doradztwa biznesowego, tłumaczeń i kosmetologii, przez usługi prawne, marketing, ubezpieczenia i szkolenia, aż po korporację taxi i przedstawicieli mediów włącznie.

Dbając o komfort gości, Organizator zapewnił serwis kawowy, serwowany przez dwie piękne i uśmiechnięte hostessy. Do kawy i herbaty serwowano słodki poczęstunek przez cały czas trwania spotkania.

Kolejne spotkanie z cyklu Biznesowa Szybka Randka w Trójmieście planowane jest na połowę maja.

Patronat Medialny nad wydarzeniem objęli: portal my3miasto.pl, magazyn Dolce Vita, portal BiznesNaFali.pl oraz Biznes Kocha Kobiety.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.