Biznes to relacje. Czyż nie?

29 Lis

„Pracodawcy Pomorza”, Justyna Wojtaszczyk właścicielka agencji marketingowej i PR KeyK Project Marketing&Media oraz Ireneusz Osiński Prezes Fundacji na Rzecz Rozwoju Talentów zapraszają na moderowane śniadanie networkingowe z cyklu: Biznes to relacje. Spotkanie odbędzie się 2 grudnia 2016 (piątek) w godzinach 9.00 – 12.00, w siedzibie „Pracodawców Pomorza”, Al. Zwycięstwa 24, Gdańsk.

Program spotkania:

9.00-9.40 – Rejestracja uczestników, sesja networkingowa oraz poczęstunek w formie szwedzkiego stołu.

9.40-9.50 – Powitanie uczestników spotkania.

9.50 – 10.20 – „Kreatywność w biznesie”. Jan Zacharewicz, Prezes Zarządu Biura Doradztwa Ekonomicznego i Prawnego – Business Consultants Sp. z o.o. opowie czym jest kreatywność, przedsiębiorczość i o ich znaczeniu w prowadzeniu biznesu. Czy kreatywność to styl i filozofia życia, czy kreatywność jest katalizatorem innowacyjności?

10.20 – 11.00 – Sesja networkingowa

11.00 -11.30 – „Kreatywność w biznesie a człowiek”. Dr Zdzisław Nieckarz skupi się podczas swojej prezentacji na człowieku/osobie w procesie, a więc temu czym tak naprawdę jest kreatywność i jak ją kształtować.

Informacje organizacyjne:

Ilość miejsc na spotkaniu ograniczona maksymalnie do 60 osób.
Organizatorzy proszą o przybycie w godzinach 9.00-9.10 aby było więcej czasu na rozmowy i nawiązywanie kontaktów. Spotkanie dla członków „Pracodawców Pomorza” bezpłatne. Osoby niezrzeszone proszone są o dokonanie płatności w wysokości 35 zł do 1 grudnia br. na konto „Pracodawców Pomorza”, Al. Zwycięstwa 24, Gdańsk nr konta 46116022020000000042696078 do dnia br. z dopiskiem „Spotkanie networkingowe, grudzień”. Płatności gotówkowe nie będą przyjmowane.

Serdecznie zachęcamy członków „Pracodawców Pomorza” do zapraszania na spotkanie swoich klientów i kontrahentów. Osoby te również powinny się zapisać poprzez udostępniony link. Przypominamy o zabraniu odpowiedniej ilości wizytówek. Zgłoszeń prosimy dokonywać poprzez link zapisów – informują organizatorzy.

fot. Katarzyna Krajewska Turyczyn / KKT STUDIO/Wysoka Szpilka.

Źródło: Informacja prasowa.

Portal my3miasto.pl ma przyjemność należeć do Pracodawców Pomorza. Zapraszamy do współpracy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.