Biznes Junior. Warsztaty z Piotrem Miotke

20 Paź

27 października w Centrum Edukacyjnym Matplaneta w Gdańsku–Morenie, Studenckie Forum Business Centre Club Trójmiasto organizuje pierwsze warsztaty III już edycji Biznes Juniora – wydarzenia promującego przedsiębiorczość wśród najmłodszych!

Biznes Junior to cykliczne wydarzenie, poprzez które chcemy obudzić przedsiębiorczość i kreatywność Państwa dziecka. Ma on postać warsztatów, które będziemy organizować raz na miesiąc. Zdajemy sobie bowiem sprawę, że najważniejszym nauczycielem w życiu dziecka jest rodzic. Chcemy więc zaprosić Państwa na warsztaty z Piotrem Miotke – zachęcają do udziału organizatorzy z SFBCC.

Piotr Miotke – założyciel Creactive, od wielu lat związany z edukacją i kreatywnością. Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie rozpoczął swoją karierę w kreatywności od konkursu Odyseja Umysłu (międzynarodowego programu wspierania kreatywności) jako uczestnik finałów światowych, potem sędzia na finałach ogólnopolskich oraz trener. Prowadził i edukował grupy studenckie w Rosji, Ukrainie i Warszawie z zakresu nowych technologii, marketingu i kreatywności. Przez ostatnie trzy lata prowadzi warsztaty dla dzieci z zakresu robotyki, programowania, kreatywności i tworzenia gier.

Poprowadzi warsztat pt: „Czego nauczyły nas gry wideo – kształtowanie twórczych przestrzeni dla dzieci”. Będzie on poświęcony między innymi tematyce gier , w jakie grają dzieci.

W obecnej chwili dzieci i młodzież spędza sporo czasu przy grach. Omówimy zarówno korzyści jak i zagrożenia z nimi związane. W międzyczasie zaprosimy Państwa na przekąskę, a na koniec  wyciągniemy najważniejsze wnioski czyli jak można wykorzystać mechanizmy gier i kształtować twórcze przestrzenie, jednym słowem porozmawiamy o gamifikacji! – dodają organizatorzy.

Spotkanie odbędzie się w Centrum Edukacyjnym Matplaneta.  Jest to nowoczesne Centrum nauczania matematyki, robotyki oraz logiki. Nakierowane jest na edukację w sposób zupełnie inny niż w tradycyjnych szkołach. Bazując na własnych scenariuszach, edukatorzy Matplanety obrali za najważniejszy cel sprawić, aby dzieci nie bały się matematyki.

Rodzicu, idąc na organizowany przez nas warsztat zastanów się… W co grają Twoje dzieci? Jaką to ma dla nich wartość?

Czas trwania spotkania jest przewidziany na 90 minut.
Link do wydarzenia i zapisów:
http://biznesjuniortrojmiasto.evenea.pl/

Warsztaty są całkowicie darmowe, natomiast liczba miejsc jest ograniczona. Zapraszamy wszystkich rodziców i opiekunów, którzy chcą dowiedzieć się więcej o kreowaniu przestrzeni dla dziecka – informują organizatorzy.

Centrum Edukacyjne Matplaneta Trójmiasto ul. Warneńska 8c/3, Gdańsk – Morena
godzina 18. Wstęp wolny.

Portal my3miasto.pl ma przyjemność patronować wydarzeniu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.