Bezpłatne warsztaty „Inspiracje ku Przedsiębiorczości” w Gdańsku

18 Cze

Bezpłatne warsztaty „Inspiracje ku Przedsiębiorczości”odbędą się 6 lipca w hotelu Scandic, Podwale Grodzkie 9, Gdańsk. Trwają zapisy.

Według statystyk i badań GUS*, w Polsce jest zarejestrowanych ponad 3 mln działalności gospodarczych. W Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej w przeciągu jednego tygodnia rejestruje się około 2500 nowych firm. To dowód, na to, że Polska rozwija się jako społeczeństwo przedsiębiorcze. Niemniej jednak większość przedsiębiorców ma obawy przed regulacjami prawnymi i biurokracją, które często są hamulcem na drodze do rozwoju. Fundacja Tax Care, Inicjatywa Wspierania Przedsiębiorczości poprzez organizację bezpłatnych warsztatów edukuje i wspiera przedsiębiorców w tym zakresie. Bezpłatne warsztaty w Gdańsku odbędą się 6 lipca o godz. 17.00 w hotelu Scandic.

Coraz częściej słyszymy, że ktoś ze znajomych porzucił etat aby rozpocząć prowadzenie własnej działalności gospodarczej. Zamiast pracować w systemie odtwórczym i realizować polecenia, młodzi ludzie wybierają pracę zadaniową. Nie przeraża ich większa odpowiedzialność za własne działania ani to, że na początku ze wszystkim będą musieli poradzić sobie sami. Do najpopularniejszych zawodów występujących w formie samozatrudnienia należą m.in: grafik, programista, tłumacz, copywriter, doradca biznesowy, specjalista ds. PR i handlowiec. Takie osoby potrzebują rzetelnej wiedzy na temat prowadzenia działalności gospodarczej, m.in. księgowości, marketingu i sprzedaży aby potrafili samodzielnie poradzić sobie w prowadzeni firmy. Szukają również inspiracji do dalszego działania oraz nowych kontaktów biznesowych.

Fundacja Tax Care, Inicjatywa Wspierania Przedsiębiorczości! wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców organizuje bezpłatne warsztaty pod hasłem
„Inspiracje ku Przedsiębiorczości” w Gdańsku, Katowicach, Poznaniu, Warszawie
i we Wrocławiu. Podczas spotkań Marek Baron – Prezes Zarządu Marketing Beauty podpowie jak samodzielnie wypromować firmę za pośrednictwem Social Mediów, a Anna Flaga, Prezes Fundacji, jak wyróżnić się na tle konkurencji. Dorota Mastalska z Areny Biznesu opowie jak efektywnie nawiązywać kontakty biznesowe, eksperci z Tax Care SA. rozwieją wątpliwości związane z podatkami i finansami

Spotkania Fundacji są zawsze bezpłatne i na najwyższym poziomie merytorycznym.
Dlatego, jeśli poważnie myślisz o swoim biznesie już dziś zapisz się na bezpłatne szkolenie. Aby wziąć w nim udział wystarczy przesłać zgłoszenie za pośrednictwem formularz na stronie internetowej Fundacji.

 

*www.stat.gov.pl.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.