Akademia Rozwoju Osobistego Columbus kończy rok z rozmachem! (KONKURS)

3 Gru

11 grudnia, o godzinie 18:00 w prestiżowym Olivia Sky Club odbędzie się kolejne spotkanie Akademii Rozwoju Osobistego Columbus, pt. „Firma z rozmachem – czyli co odróżnia rynkowych liderów od maruderów”. Konkretna dawka wiedzy i inspiracji gwarantowana! Mamy dla was podwójne zaproszenia.

To spotkanie jest zwieńczeniem całego roku ciężkiej pracy w Akademii. Będzie wyjątkowe ze względu na dodatkowe atrakcje, które przygotowali organizatorzy, w związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia i Nowym Rokiem. Poprowadzi je sam założyciel Akademii.

Po zakończeniu części merytorycznej będzie symboliczna kolacja wigilijna, czas na łamanie opłatka i wzajemne życzenia. Ponadto każdy uczestnik otrzyma prezent, który z pewnością wspomoże go w dalszym rozwoju.

Wykład poprowadzi Bartłomiej Glinka – założyciel Akademii Rozwoju Osobistego Columbus, członek rady ekspertów Uniwersytetu Gdańskiego, współzałożyciel i Prezes Grupy Omida, dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw działających w branży logistycznej które osiągnęły przychody w wysokości 280 mln PLN w 5 roku od założenia działalności. Każdy kto prowadzi małą firmę, zastanawia się nad założeniem działalności (firmy, fundacji, stowarzyszenia), lub poszukuje inspiracji – niekoniecznie biznesowej, uczestnicząc w spotkaniu otrzyma ogromną wartość.

 Gorąco zapraszamy do udziału. Informację o zapisach można znaleźć na stronie : http://columbus-z-rozmachem.evenea.pl/  . Zapraszamy również na nasz fanpage  – zachęcają organizatorzy wydarzenia.

UWAGA: Odpowiedz na pytanie konkursowe i wygraj podwójne zaproszenie na Spotkanie Akademii Rozwoju Osobistego Columbus.

                                  Jakie są Twoje cele na nadchodzący rok 2016?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do wtorku (8 grudnia) do godziny 9:00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – Columbus. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzone zostaną 2 osoby, które przyślą nam najciekawsze odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU
1. Konkurs trwa do 8 grudnia, do godziny 9:00.
2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.
3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.
4. Nagroda nie podlega wymianie na gotówkę.

                                          >>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

Źródło: Materiały prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.