Życie jest piękne, pomimo… (KONKURS)

12 Lis

Ladies in RED oraz Stowarzyszenie „MaMy szczęście” zapraszają na III GALĘ pod hasłem „Życie jest piękne, pomimo…”, która odbędzie się w Hotelu Nadmorskim w Gdyni 25 listopada o godz. 17:00. Mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania są podwójne zaproszenia na to niezwykłe wydarzenie.

Tym razem formuła wydarzenia jest nieco inna. Połączyłyśmy nasze działania z charytatywną akcją na rzecz podopiecznych Stowarzyszenia „Mamy Szczęcie” – kobiet w wyjątkowo trudnej sytuacji życiowej – opowiada Amelia Szaposznikow, jedna z organizatorek Gali.

I dodaje: – Na Gali w specjalnym pokazie mody pod tytułem „Kobiecość nie zna ograniczeń” udział wezmą wyjątkowe modelki. Panie, które pokażą i uświadomią nam, iż mimo różnych ograniczeń i przeciwności losu, możemy być kobiece, piękne i pełne MOCY. Przedstawimy też metamorfozy z tzw. interaktywnym pokazem mody oraz jubileuszowy wernisaż prac Marii Gotkiewicz ukazujący kobiece piękno.

Czeka Was wieczór pełen niespodzianek, inspiracji, emocji, piękna i wspaniałej energii.
Każdy zakupiony bilet, będzie wspierał stowarzyszenie i Panie, które tej pomocy potrzebują.

Koszt biletu charytatywnego to 50 zł/os.

Szczegóły i zapisy: zyciejestpiekne.evenea.pl/.

UWAGA: Odpowiedz na proste pytanie i wygraj podwójne zaproszenie na Galę Ladies in Red w Hotelu Nadmorskim.

                                                 Jaki jest Twój sposób na uprzyjemnienie życia?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do czwartku (23 listopada) do godziny 14.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – LADIES IN RED. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani spośród listy wiadomości zawierających najbardziej oryginalne pomysły.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 23 listopada do godz. 14:00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagrodami w konkursie są pojedyncze bilety na Galę LADIES IN RED.

Powodzenia!

 

AKTUALIZACJA: Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

 

Portal my3miasto.pl ma przyjemność być patronem medialnym wydarzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.