Zwierzyniec we wnętrzach – dlaczego warto go założyć?*

1 Cze

Chyba nikt nie ma wątpliwości co do tego, że zwierzęta są najlepszymi przyjaciółmi człowieka. Uczą bezwarunkowej lojalności i odpowiedzialności. Kształtują naszą empatię i wrażliwość. Bronią przed smutkiem i samotnością. Dbają o nasze dobre samopoczucie, a także… wystrój domowego zacisza. Wbrew pozorom, nie chodzi o drapanie mebli, rysowanie podłogi czy gryzienie sprzętów. Dekoracje z animalistycznym motywem cieszą się obecnie coraz większą popularnością i szturmem zdobywają serca wielbicieli fauny. Twoje też podbiły? Świetnie. Dzięki temu będziesz mieszkać nie tylko pięknie, ale również modnie!

Tapeta zwierzęta  – dekoracja do zadań specjalnych
Klasyczny, skandynawski, eklektyczny, nowoczesny, rustykalny, shabby chic, retro, boho… Nieważne, jaki styl urządzania przestrzeni preferujesz. Nie liczy się też metraż Twojego M4. Tapety ze zwierzętami sprawdzą się wszędzie. Cechuje je bowiem duża uniwersalność. Wielcy i mali, rasowi i podwórkowi, czworonożni i pełzający, dzicy i udomowieni – przedstawiciele braci mniejszych skutecznie uporają się z nierównościami ścian. Odwrócą uwagę od niedoskonałości pomieszczeń. Odstraszą nudę i zapewnią moc niezapomnianych wrażeń całej rodzinie!
Jak pies z kotem, czyli animalistyczne motywy w pokoju dziecka.

tapeta zwierzęta salon

Tapeta zwierzaki wspaniale odnajdzie się w pokoju dziecka. Każdy maluch marzy o tym, by mieć swojego pupila. Dzięki wspomnianej ozdobie możesz spełnić jego marzenie. W szybki, prosty i stosunkowo niedrogi sposób, dając mu nie jednego a kilku podopiecznych. Rozbrykane szczeniaczki, słodkie kociaki, galopujące konie, pasiaste zebry, tropikalne flamingi, leniwe pandy, majestatyczne słonie, rude lisy, brunatne niedźwiadki, zaczarowane motyle, pływające delfiny… Stwórz swojej pociesze zoo z prawdziwego zdarzenia i rozbudź w nim ciekawość świata. – Kolorowe, wyraziste grafiki z animalistycznym motywem pozwolą najmłodszym rozwinąć skrzydła wyobraźni i poszerzyć wiedzę na temat żywych stworzeń – podkreśla ekspert z Redro. Poza tym, wspomniane ozdoby stanowią wspaniałą ilustrację do bajek czytanych małym rozrabiakom na dobranoc. Bywają też źródłem inspiracji dla zmęczonych rodziców, którym skończyła się wena twórcza i nie mają pomysłu na kołysankę…

tapeta zwierzęta dziecięcy

Słodko czy drapieżnie – oto jest pytanie
A kiedy dzieci wreszcie udadzą się do krainy snów, dorośli też będą mogli odpocząć po ciężkim dniu pracy i zmagań z powszednimi obowiązkami. Nikt nie odstraszy trosk lepiej niż ryczący, drapieżny lew. Przed królem sawanny drżą niemal wszyscy czworonożni mieszkańcy Afryki: antylopy, zebry, gazele, bawoły, guźce, żyrafy, hipopotamy, nosorożce, etc. Wniosek? Domowe problemy to dla niego pestka. Czmychną gdzie pieprz rośnie… Władca zwierząt na tapecie sprawi, że Twoja sypialnia zyska nowoczesne, drapieżne, odważne oblicze. Realistyczna, czarnobiała grafika doda mu elegancji i szyku. Jeśli wolisz dekoracje z nieco mniejszym pazurem, sięgnij po oszczędne, abstrakcyjne sylwetki dzikich kotów w geometrycznych wzorach. Tego typu motywy doskonale sprawdzą się w minimalistycznym bądź skandynawskim wnętrzu. A jeżeli niebezpieczeństwo zupełnie nie leży w Twojej naturze, postaw na fotografię rozczulających lwiątek albo innych małych przedstawicieli świata zwierząt, które z pewnością roztopią wszystkie lody. W tak rozkosznym towarzystwie szybko zapomnisz o bolączkach i trudach…

tapeta zwierzęta sypialnia

Wilczy apetyt na sukces…
Tapeta zwierzęta – co zostało zasygnalizowane na wstępie – zdaje egzamin nie tylko w domowym zaciszu. Nadaje się również do upiększania przestrzeni publicznej: kawiarni, nocnych klubów, restauracji, a także różnego rodzaju przedsiębiorstw. – Wybierając grafikę do biura warto rzecz jasna zwracać uwagę na osobiste upodobania. Niemniej jednak ogromne znaczenie mają także względy marketingowe”– podpowiada ekspert z Redro. Odpowiednio dopasowana dekoracja wpłynie pozytywnie na wizerunek firmy w oczach klientów. Przykład? Portret wilka umieszczony na jednej ze ścian gabinetu będzie swoistym manifestem siły, niezłomności, wytrwałości w dążeniu do celu oraz lojalności. Opisana ozdoba może więc bardzo wiele powiedzieć o wartościach, którymi kierujesz się w biznesie i zachęcić innych do współpracy albo skorzystania z Twoich usług.

*–Artykuł zewnętrzny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.