Znajdź pracę lub praktyki marzeń

20 Wrz

Absolvent Talent Days to największe wydarzenie poświęcone karierze młodych w Polsce. Już 13 października w ERGO ARENIE niemal 100 top pracodawców z Polski i z zagranicy będzie poszukiwać kandydatów do pracy w swoich zespołach, a ich specjaliści poprowadzą dla uczestników bezpłatne szkolenia career building.

Jeśli chcesz rozwinąć swoją karierę, znaleźć lub zmienić pracę lub praktyki, odpowiedzieć na nurtujące pytania dotyczące rekrutacji – nie ma lepszego miejsca, które spełni twoje wszystkie oczekiwania. Na Absolvent Talent Days każdy uczestnik w jeden dzień zapozna się z ofertą lokalnego rynku pracy, nawiąże wartościowe kontakty zawodowe oraz weźmie udział w bezpłatnych debatach i szkoleniach dotyczących kariery zawodowej i rekrutacji.

Tworzymy uniwersalną przestrzeń komunikacji pomiędzy młodymi kandydatami do pracy a pracodawcami. Tu, w oderwaniu od stresujących sal rekrutacyjnych, w dobrej atmosferze, przy kawie i w prestiżowych lokalizacjach, obie grupy mogą porozmawiać o swoich potrzebach i nawiązać wartościowe kontakty zawodowe – mówi Katarzyna Godlewska, współzałożycielka Grupy Absolvent.pl, organizatora Absolvent Talent Days.

ab2

5 dotychczas zrealizowanych edycji, 8 miast, ponad 35 tysięcy uczestników i 550 firm obecnych na Absolvent Talent Days najlepiej potwierdzają, że organizatorzy świetnie realizują swoje założenia. Dbają też o to, aby z każdym sezonem wydarzenie stawało się coraz bardziej atrakcyjne i przynosiło jak najwięcej korzyści – zarówno młodym uczestnikom, jak i pracodawcom.

Spotkaj się z potencjalnym pracodawcą

Nowością jesiennego sezonu Absolvent Talent Days są dwie, profesjonalnie zorganizowane strefy: pracodawcy i szkoleń. To właśnie strefa pracodawcy pozwala uczestnikom poznać aktualne potrzeby rynku pracy. Dzięki niej młodzi mogą wybierać spośród kilku tysięcy ofert od niemal 100 top pracodawców i wziąć udział w próbnych rozmowach kwalifikacyjnych, które uczą, jak opanować stres, będący nieodłącznym elementem procesu rekrutacji.

ab3

Rozwiń karierę z Łukaszem Jakóbiakiem

Strefa szkoleniowa oferuje z kolei kilkanaście otwartych debat i certyfikowanych szkoleń career building, skupionych wokół tematyki rekrutacji i umiejętności miękkich. Gwiazdą tej edycji Absolvent Talent Days jest Łukasz Jakóbiak – obecnie najbardziej pożądany prowadzący w Polsce. Łukasz nie tylko poprowadzi debaty na scenie głównej, ale także uświetni wydarzenie swoim słynnym, autorskim szkoleniem motywacyjnym.

W tym sezonie nie zabraknie również ulubionych i najchętniej odwiedzanych przez studentów i absolwentów przestrzeni: networkingu z przedstawicielami największych firm w Polsce, konsultacji CV ze specjalistami oraz możliwości wykonania profesjonalnego zdjęcia do aplikacji.

Do zobaczenia na Absolvent Talent Days!

Bilety do pobrania na: www.talentdays.pl
Organizator Absolvent Talent Days: portal www.absolvent.pl i Fundacja Absolvent.pl.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.