Złota Karrota – nowy cykl koncertów w gdyńskim klubie Ucho

2 Paź

Koncert Pablopavo i Ludziki zainauguruje cykl wydarzeń Złota Karrota w gdyńskim klubie Ucho. To doskonała okazja dla fanów formacji z Trójmiasta i okolic, żeby usłyszeć na żywo utwory z najnowszego album zatytułowanego „Polor”. Grupa pojawi się w Gdyni 19. października (niedziela) o godzinie 19.00. 

Tej jesieni Karrot Kommando rozpoczyna cykl koncertów Złota Karrota. Od blisko 10 lat wydawnictwo i agencja promują wyjątkową muzykę z Polski. Początkowo – wraz z sukcesami Vavamuffin czy Eastwest Rockers – kojarzone było wyłącznie z reggae, z czasem rozrosło się do szerokiej platformy, w której swe muzyczne pomysły realizują różnorodni artyści. Obecnie Karrot Kommando współpracuje z licznymi zespołami, wśród nich znajdują się m.in. Kapela ze Wsi Warszawa, Świetliki, Pablopavo i Ludziki, Vavamuffin, Żywiołak, Paprika Korps, Ras Luta, Junior Stress i wielu wielu innych.

Ideą projektu Złota Karrota jest comiesięczny występ grupy spod szyldu Karrot Kommando w wybranym klubie – zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami. W ramach cyklu Złota Karrota w Uchu zagrają: Pablopavo i Ludziki (19.10), Żywiołak (14.11) oraz Świetliki (13.12).

Najbliższy występ w Gdyni uświetni swoją obecnością formacja Pablopavo i Ludziki. Pablopavo urodził się w marcu 1978 roku. W 1993 roku założył z kolegami pierwszy zespół. Grał i śpiewał w takich formacjach jak: Saduba, Magara, Sedativa i Vavamuffin. Współtworzył również sound systemy: Zjednoczenie (istniejący do dziś) i Ba-lan. W 2009 roku na rynku pojawił się debiutancki krążek formacji Pablopavo i Ludziki zatytułowany „Telehon”. Płyta zebrała kilkanaście niezłych recenzji i – co ważniejsze, sporo słuchaczy. W 2011 roku ukazał się drugi album Pablopavo i Ludzików – „10 piosenek”. W tym samym roku pojawił się też krążek „Głodne kawałki” nagrany w duecie z producentem Praczasem. W styczniu 2014 roku miała miejsce premiera trzeciej płyty Pablopavo – „Polor”. Poprzedziło ją ukazanie się dwóch singli. „Koty” zaprezentowane zostały nietypowo, bo jako związana z piosenką gra typu arcade, zaś „Dancingowa Piosenka Miłosna” zyskała uznanie słuchaczy wielu stacji radiowych, zajmując między innymi czwarte miejsce na prestiżowej Liście Przebojów Trójki. Trzecim singlem promującym ten album był „Mikołaj”.

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Bilety w cenie 25 zł (przedsprzedaż) oraz 30 zł (w dniu koncertu) dostępne w następujących punktach: Klub Ucho (biuro czynne pn.-pt., godz. 10:00-18:00, sprzedaż również w trakcie wszystkich imprez, przy wejściu do klubu), Salon Muzyczny PULS (Centrum Gemini, Gdynia, pn-sb. – godz. 11:00-21:00, nd. – 11:00-20:00), Spirit Of Rock And Roll secondhand & new clothing ( ul. Lendziona 17, Gdańsk Wrzeszcz, pn.-pt.: 12:00-19:00, sb.: 11:00-18:00), sieć Eventim – w sprzedaży drogą elektroniczną i w punktach stacjonarnych Eventimu, np. w gdańskich Empikach). Pula biletów przeznaczonych do sprzedaży w dniu imprezy obowiązuje tylko wówczas, gdy wejściówki nie wyprzedadzą się w ramach przedsprzedaży. Sprzedaż biletów we wszystkich punktach stacjonarnych zamykana jest o godz. 15:00 w dniu koncertu, a następnie wznawiana dopiero bezpośrednio przed imprezą – w klubie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.