„Z dobrej ręki”

7 Lis

„Z dobrej ręki” – to nazwa sklepu charytatywnego z artykułami wyposażenia wnętrz, który został otwarty w Nowym Porcie przy ul. Wolności 11 5 listopada. Będzie on prowadzony przez Gdańską Spółdzielnię Socjalną. Celem przedsięwzięcia jest utworzenie miejsc pracy i aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych.

Sklep będzie oferował m.in.: dekoracje, bibeloty, naczynia, szkło, porcelanę, kryształy, lampy, zegary, tekstylia, ale też biżuterię, torebki i apaszki. W sklepie będzie również sprzedawane rękodzieło wytwarzane przez osoby z niepełnosprawnością czy długotrwale bezrobotne.

Gdańska Spółdzielnia Socjalna poszukuje darczyńców, którzy chcieliby przekazać nowe lub używane przedmioty związane z szeroko rozumianym wyposażeniem wnętrz. Zbiórki organizowane są też w urzędach pracy, m.in. w urzędzie miejskim w Gdańsku. Dary mogą być dostarczane od poniedziałku do piątku do siedziby Spółdzielni przy ul. Solec 4 w Nowym Porcie albo bezpośrednio do sklepu. Spółdzielnia oferuje też transport przedmiotów.

Asortyment w sklepie wyceniany będzie w konkurencyjnych cenach, adekwatnych jednak do wartości przedmiotów.

Fot.tyt.: pixabay.com.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.