You Can Dance. Tajemniczy Dom Komnat (KONKURS)

17 Mar

Spektakl Tajemniczy Dom Komnat pt. Sex & Authority by Art Movement zostanie zaprezentowany w Gdyni trzy razy: 24.03.2017 o 21:00 oraz 25.03.2017 godz. 18:00 i 21:00 (+after party). Tylko dla widzów dorosłych! Mamy dla Was podwójne zaproszenia!

Tajemniczy Dom Komnat to pierwszy takiego rodzaju projekt w Polsce, który łączy w sobie interaktywną rozrywkę ze sztuką tańca oraz grą aktorską. W trakcie show widzowie stają się aktywnymi uczestnikami wydarzenia, przecierając własne szlaki próbując rozwikłać farsę, w jaką uwikłani są artyści. Ubrani w maski, przestrzegając zakazu rozmów mogą zwiedzać szereg pomieszczeń, w których równolegle odgrywane są sceny, a ważne komunikaty prezentowane są przez artystów mową ciała i muzyką. Za tym wyjątkowym wydarzeniem, które swoją premierę będzie mieć już 24 marca w Gdyni stoją utalentowani artyści – tancerze programu „You Can Dance – po prostu tańcz” z projektu Art Movement.

Tajemniczy Dom Komnat to widowisko łączące sztukę tańca oraz grę aktorską, którego wyjątkowość polega na tym, że granica między sceną a publiką zostaje zatarta. Nie ma miejsc siedzących, widzowie są w ciągłym ruchu.

Przed wejściem do Domu Komnat każdy dostają maskę, by stać się anonimowym i jeszcze lepiej wczuć się w klimat jaki panuje w pomieszczeniach. Po przekroczeniu progu Domu Komnat, następuje absolutny zakaz rozmów. Złamanie regulaminu o anonimowości i ciszy, grozi wykluczeniem.

Zaobserwowaliśmy, że ludzie po założeniu masek totalnie odpływają w historię jaką im prezentujemy, stają się odważniejsi, zaglądają tam, gdzie w normalnych okolicznościach nie starczyłoby im śmiałości, podchodzą bliżej. W tym performansie właśnie o to chodzi– chciałem, by granica pomiędzy aktorem a odbiorcą została zatarta – powiedział Marcin Mroziński, twórca wydarzenia.

Poprzez sztukę tańca oraz grę aktorską zaprezentowane zostają historię kilku postaci, które walczą o obalenie pozycji przywódczej Arystokraty. W trakcie trwania show można dowiedzieć się któremu z artystów i z jakiego powodu uda się przejąć tron Arystokraty. Goście sami mogą wybrać postać, za którą chcą podążać po labiryncie Domu Komnat. Aby odkryć pewne tajemnice, należy znaleźć się w odpowiedniej Komnacie w odpowiednim czasie.

Na potrzeby tego wyjątkowego spektaklu, twórcy specjalnie zmienili aranżację hotelu, w którym odbędzie się wydarzenie. Dominująca atmosfera jest tajemniczość oraz groza. Całość wydarzenia wzbogacona jest oprawą muzyczna.

Oprócz innowacyjnej formuły spektaklu, jego dodatkowym atutem są występujący w nim tancerze – jedni z najlepszych w Polsce, docenieni w kraju i za granicą, a szerokiej publiczności znani m.in. z telewizyjnego show: Jakub Jóźwiak, Natalia Madejczyk, Adrianna Kawecka, Paweł Kułaga i Zyta Bujacz-Dziel. Całość uzupełnia elektryzująca, wciągająca muzyka, grana przez topowego warszawskiego DJ-a, Yuriy’a Kalynycha. Twórcą i reżyserem spektaklu jest Marcin Mroziński, finalista III edycji tanecznego show.

Wydarzenie Tajemniczy Dom Komnat pt. Sex & Authority by Art Movement. Performans zostanie zaprezentowany w Gdyni trzy razy. Sobotnie wydarzenia połączone będą z aftery party.

24.03.2017 godz. 21:00
25.03.2017 godz. 18:00 i 21:00 (event + after party)

Cena biletów 159 – 199 zł. Kup bilety TUTAJ!
Liczba miejsc ograniczona!
Performans dla widzów 18+.
Przedstawienie trwa ok. 60 min.

Miejsce: Mercure Gdynia Centrum, Armii Krajowej 22, 81-372 Gdynia.

UWAGA: Weź udział w konkursie i wygraj podwójne zaproszenie na spektakl Tajemniczy Dom Komnat.

                              Wymień nazwiska prowadzących program You Can Dance

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do czwartku (23 marca) do godziny 13.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL –DOM KOMNAT. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani spośród listy wiadomości zawierających poprawne odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 23 marca, do godz. 13:00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagrodami w konkursie są podwójne zaproszenia na spektakl Tajemniczy Dom Komnat, na dzień 24.03. na godz. 21:00.

Powodzenia!

AKTUALIZACJA: Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.