WZLOT Kobiet już 13–14 czerwca w Trójmieście! (KONKURS)

29 Maj

Dojrzewalnia Róż – jeden z pierwszych i największych ośrodków rozwoju osobistego w Polsce, organizator Festiwalu PROGRESSteron, po raz pierwszy zaprosi kobiety z Trójmiasta na wielki WZLOT Kobiet, pod hasłem: Uwierz, że możesz. I zrób to! Po ogromnym zainteresowaniu tym wydarzeniem w Warszawie i Poznaniu oraz entuzjastycznym przyjęciu go przez uczestniczki, czas na WZLOT nad morzem. Pierwszy dzień Wzlotu odbędzie się w Zatoce Sztuki w Sopocie, drugi zaś – w Pomorskim Parku Naukowo–Technologicznym w Gdyni. Mamy dla was zaproszenie!

O WZLOCIE
2 dni rozwoju osobistego dla wszystkich kobiet, które chcą aktywnie kreować swoje życie, spełniając swoje marzenia, chcą uwierzyć w siebie, szukają inspiracji na lepsze życie, energii do działania, praktycznej wiedzy i sposobów na samorealizację.

Wydarzenie łączy w sobie motywujące wystąpienia najlepszych trenerów i coachów z ciekawymi warsztatami rozwojowymi oraz budowaniem kobiecych sieci współdziałania, czyli Drużyn Mocy.

Drużyny ruszyły już w innych miastach, w Trójmieście zostanie zainicjowana działalność 3 takich grup. Organizatorki chcą, aby kobiety w Polsce tworzyły sieci kontaktów, wymiany i wsparcia. Ich zdaniem, w dzisiejszych czasach mamy mało okazji, aby korzystać z siły, jaką daje bycie częścią prawdziwej wspólnoty. W świecie, który ciągle przyspiesza, a komunikacja międzyludzka i relacje w dużej mierze przeniosły się do Internetu i portali społecznościowych, wiele z nas marzy o przynależności do prawdziwej grupy znajomych, społeczności o podobnych wartościach, o autentycznym kontakcie i spontanicznej zabawie w dobrym towarzystwie.

W programie WZLOTU:
Power–wystąpienia najlepszych trenerów i coachów. Ciekawe historie niezwykłych kobiet i ich pozytywnych przemian, które podzielą się tym, JAK to zrobiły. Warsztaty z prelegentkami oraz budowanie kobiecych sieci kontaktów, wymiany i wsparcia w Drużynach Mocy. Inspiracja i energia do działania, dziesiątki kobiet!

Tematy wystąpień i warsztatów to m.in. moc marzeń, siła świadomej obecności, współdziałanie w kobiecej grupie, czym tak naprawdę jest przedsiębiorczość oraz warsztaty o WIĘKSZYM ŻYCIU; o tym, jak rozwijać poczucie własnej wartości i pewność siebie, warsztat dla singielek i inne.

wzlot2

Główne przesłanie WZLOTU brzmi:
,,Nadszedł czas na życie, jakiego pragniesz! Życie, jakie jest ci przeznaczone. I którego w pełni jesteś warta! Dostarczymy ci inspiracji, wiedzy, przykładów, że to możliwe. Tu i teraz. Dla każdej z nas! Podróżujemy po całej Polsce i tworzymy kobiece sieci kontaktów, wymiany i wsparcia, bo kiedy kobiety się wspierają, są nie do powstrzymania! Sięgając po swoje marzenia i upragnioną wersję swojego życia, zmienimy świat na lepsze! Czy chcesz stać się częścią tego ruchu i wyruszyć z nami po swoje wymarzone życie? Jeśli tak, dołącz do WZLOTU Kobiet!”

Więcej szczegółów, rezerwacja miejsc: www.wzlotkobiet.pl

Kontakt do Organizatora: Agnieszka Świrska, agnieszka@dojrzewalnia.pl
Kontakt dla mediów, współpraca partnerska: Kasia Jewstafiew-Mierzejewska kasia@macherki.com, Anka Górska, anka@macherki.com

 

UWAGA! Dla naszych Czytelniczek mamy 1 zaproszenie na WZLOT Kobiet (na oba dni –drugi dzień wybrany warsztat). Wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

                        Dlaczego to właśnie Ty powinnaś wygrać zaproszenie na WZLOT Kobiet?

Zaproszenie trafi do osoby, która udzieli najciekawszej odpowiedzi. Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do czwartku (11 czerwca) do godziny 13.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – WZLOT Kobiet. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swojego adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą.

 

REGULAMIN KONKURSU

 

1. Konkurs trwa do 11 czerwca, do godziny 13.00.

 

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

 

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

 

Powodzenia!

Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.