„Jak wykorzystać znane eventy do rozwoju własnego projektu?”

10 Kwi

24 kwietnia o godz. 9:00, w Gdańskim Inkubatorze Przedsiębiorczości (ul. Lęborska 3B, Gdańsk–Przymorze), odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu CREATIVE MORNING. Trwają zapisy!

Przed nami pierwsze wiosenne Creative Morning. Prawdopodobnie każdy z Was wie, jak cenny jest networking i budowanie relacji zarówno krajowych, jak i międzynarodowych. Doskonałym miejscem do tego aby poszerzać kontakty, ale i pielęgnować relacje, które już nawiązaliśmy, są różnego rodzaju wydarzenia. W jaki sposób najlepiej je wykorzystać? Jak w gąszczu spotkań i konferencji wybrać te, najbardziej dla nas, i naszego projektu wartościowe? Na czym się skupić? Czy bywanie na wydarzeniach daje realne wartości, czy to tylko mit? – wzbudzają ciekawość organizatorzy.

I spieszą z wyjaśnieniami: – Na te, i inne pytania odpowiedzą nasi kwietniowi goście. Pierwszym z nich będzie Bartosz Rajewski inżynier i programista, tech hacker i freelancer z wyboru, założyciel vBionic, nominowanego jako najbardziej kreatywne rozwiązanie w konkursie InfoShare Startup Contest 2016. Drugim zaś Grzegorz Gwoźdź – CTO w Neoteric i CEO w SaaSMgr, który w zeszłym roku podczas infoShare podpisał umowę z inwestorem na kwotę 250 tysięcy euro, a z InternetBeta Conference wrócili z nagrodą publiczności!

Program spotkania:

9:00–9:30 –Rejestracja i networking

9:30–10:00 – Bartosz Rajewski (vBionic)

10:00–10:30 – Grzegorz Gwoźdź (Neoteric, SaaSMgr)

10:30–… – Networking, nieformalne rozmowy kuluarowe

Liczba miejsc ograniczona.

Zapisy na spotkanie: TUTAJ.

Portal my3miasto.pl ma przyjemność być patronem medialnym wydarzeń z cyklu Creative Morning.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.