Wpadnij na Kiermasz z Pompą

11 Lis

13 grudnia 2015 r. w Sali Koncertowej Radia Gdańsk odbędą się kiermasz i licytacja charytatywna, z których cały dochód zostanie przekazany na zakup sprzętu medycznego dla dziecięcych szpitali i oddziałów onkologicznych.

Całości wydarzenia przyświeca tematyka Women&Kids i złoży się z dwóch części: kiermaszu i licytacji. W trakcie pierwszej z nich uczestniczki i uczestnicy będą mogli wymieniać się lub odsprzedawać ubrania, obuwie, zabawki lub dodatki. W trakcie drugiej części do wylicytowania znajdą się: choinka, zestaw fundacyjny, voucher na poradę brafittingową, voucher do restauracji, voucher do strefy relaksu w hotelu w Gdyni, ogrodniczki GrowUp, babeczki świąteczne, zestaw pierniczków i wiele, wiele innych.

Gosia Michalak photography
Gosia Michalak photography

 

Ideą spotkania jest wsparcie działania Fundacji z Pompą, ale też wymiana doświadczeń, poglądów i przedmiotów, które mogą zalegać w szufladach każdej Kobiety. To też okazja do szerzenia wiedzy na temat profilaktyki leczenia chorób nowotworowych.

Jak mówi jedna z organizatorek, Hanna Banaś:
Mamy zajmujące się maluchami w domu nieczęsto mają okazję wyjść nie tylko na towarzyskie spotkanie innych Mam, ale przede wszystkim osobiście zaangażować się w akcję charytatywną. Naszym celem jest wesprzeć małych Podopiecznych Fundacji z Pompą i umożliwić to aktywne wsparcie kobietom, które na co dzień mogą nie mieć takiej możliwości. Chcemy głośno mówić o tym komu i jak można pomóc, ale też jak dbać o to, by ta pomoc nie musiała być niezbędna. Bo zapobiegać jest zawsze lepiej, niż leczyć.

Gosia Michalak photography
Gosia Michalak photography

 

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na stronę facebookową i oczywiście do udziału w wydarzeniu. Wstęp jest wolny, ale liczba miejsc dla wystawców jest ograniczona – dodaje Hanna Banaś.

Źródło: Informacja prasowa

Fot.tyt.: Gosia Michalak photography

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.