Wolt wjechał do Gdyni!*

2 Sty

Wolt to szeroko rozpoznawalna i doceniana w Europie aplikacja do zamawiania jedzenia. Na polskim rynku działa od września 2018 roku. Dotychczas była dostępna dla mieszkańców Gdańska i Warszawy, jednak zgodnie z zapowiedziami, fińska spółka postanowiła rozszerzyć działalność i wprowadziła aplikację również w Gdyni.

W czasie intensywnych przygotowań do Świąt czy w okresie noworocznym, mieszkańcy Gdyni nie muszą już samodzielnie przygotowywać posiłków – Wolt, jedna z najlepiej rozwijających się firm z obszaru nowych technologii w Europie, nagrodzona m.in. przez Apple, dostarczy jedzenie w czasie do 40 minut!

Sugerując się imponującymi wynikami z Gdańska oraz odpowiadając na prośby klientów, zdecydowaliśmy się udostępnić innowacyjną aplikację także dla mieszkańców Gdyni – mówi Nicolas Jedraszak, General Manager, Wolt Polska. – Aktualnie Wolt działa w 11 krajach w Europie i zrzesza ponad milion zarejestrowanych użytkowników.

Dlaczego Gdynia? Mieszkańcy Trójmiasta lubią dobre jedzenie i coraz częściej decydują się na konsumpcję posiłków z ulubionych restauracji w domu lub pracy. Oszczędzają czas na przejazdy oraz oczekiwanie w lokalu na jedzenie. Wolt współpracuje w Gdyni z najlepszymi restauracjami: m.in. Carmnik, Śródmieście, Haos, Mąka i Kawa, Restauracja Familia, Tako. W najbliższych dniach pojawi się także Neon.

Aplikacja Wolt słynie ze starannego doboru restauracji i doskonałej obsługi klienta. Usługa pozwala na wybór odpowiedniego lokalu spośród tych, które są w pobliżu klienta, a sam proces składania zamówienia to zaledwie kilka kliknięć. Jednocześnie klient może śledzić przebieg realizacji zamówienia w czasie rzeczywistym, od przygotowania posiłku aż po trasę kuriera. Responsywność dostawców, czyli 40 sekund przez live chat, jest jedną z najszybszych na rynku.

Gepostet von Wolt Polska am Dienstag, 23. Oktober 2018

\W jaki sposób realizowane są dostawy? Wolt wykorzystuje transport rowerami, skuterami i samochodami, a doręczenie zajmuje do 40 minut, łącznie z czasem przygotowywania posiłków, które są dostarczane w podgrzewanych lub termicznych torbach.

Do końca roku firma zamierza rozszerzyć ofertę restauracji oraz zasięg swoich usług o kolejne obszary we wszystkich dotychczasowych lokalizacjach.

Link do aplikacji: get.wolt.com
Facebook: www.facebook.com/woltpolska/
Instagram: www.instagram.com/wolt.polska/

O Wolt

Wolt to firma założona w Finlandii w 2014 roku. To usługa, która pomaga odkryć i dostarczyć wspaniałe jedzenie, działa w aplikacji mobilnej i na Wolt.com. Znajdź restaurację, wybierz dania i zamów – do domu, do pracy, do odbioru w lokalu lub do zjedzenia przy stoliku. Wolt to platforma łącząca głodnych ludzi, restauratorów tworzących i sprzedających świetne jedzenie, oraz tych, którzy chcą elastycznie zarabiać dostarczając zamówienia. Po pozyskaniu około 15 milionów Euro z funduszy inwestycyjnych, Wolt kontynuował ekspansję – Polska stała się 11. krajem po Finlandii, Danii, Szwecji, Norwegii, Estonii, Łotwie, Litwie, Gruzji, Węgrach i Czechach. Inwestorami są Ilkka Paananen, CEO firmy Supercell, Risto Siilasmaa, prezes Nokia, EQT Ventures oraz Niklas Zennström, założyciel Skype. Wolt ma ponad 250 pracowników, 1 000 000 zarejestrowanych użytkowników, 2500 restauracji i ponad 3000 kurierów. Działa w ponad 30 miastach w Europie i wciąż się rozwija. Dyrektorem generalnym jest Miki Kuusi, wyróżniony w prestiżowym rankingu Forbes 30-under-30.

*– Artykuł sponsorowany.

2 Replies to “Wolt wjechał do Gdyni!*

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.