Wiosenna edycja ENDORF!NS Students’ Night! (KONKURS)

2 Kwi

Co to znaczy imprezowanie totalne? Dowiecie się już 10 kwietnia podczas 3. edycji ENDORF!NS -Students’ Night. Tym razem do akcji przyłączyło się aż 7 klubów! Start: godzina 21.00. Weź udział w naszym konkursie i zgarnij podwójne zaproszenie na imprezę!

Trzecia edycja największej studenckiej imprezy na Pomorzu startuje już 10 kwietnia. Do akcji przyłączyło się 7 najbardziej popularnych miejscówek w Sopocie: CZEKOLADA, DREAM CLUB, TREFL SPORT PUB, EGO, ZŁA KOBIETA, VANITY i…niespodzianka – śledźcie dział MELANŻ – informacja wkrótce!

Bilety w cenie: 8, 10, 12 lub 15 zł dostępne on-line i w sieci outletów eBilet.pl. Dodatkowo, w dniu imprezy każdy uczestnik będzie mógł zakupić bilet w każdym klubie biorącym udział w imprezie. 

endo3-sop-plakat-PREV

UWAGA: KONKURS – uzasadnij wybór swojego ulubionego imprezowego napoju i zgarnij wejściówkę na imprezę!

Jaki jest Twój przepis na ulubionego drinka?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do wtorku (8 kwietnia) do godziny 17.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – ENDORF!INS STUDENTS’ NIGHT 2014. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy najbardziej kreatywnych odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 8 kwietnia, do godziny 17.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytanie.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

Powodzenia!

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.