WIESZAK PARTY powraca w wielkim stylu i nowej odsłonie!

18 Maj

Chyba każdy z nas ma w szafie coś, czego już nie nosi – bo za małe, bo za duże, nie ten kolor czy fason wyszedł z mody lub po prostu się znudziło. Ile książek, które nie wciągnęły lub były nietrafionym prezentem… Wyrzucić szkoda, oddać też nie zawsze jest komu… Mamy wiosnę, a jak wiosna to czas na generalne porządki – w szafach i na półkach! Rozwiązaniem będzie „Wieszak Party”, które odbędzie się 27 maja w SP nr 60 w Gdańsku. Wstęp wolny!

„Wieszak Party” to wielki kiermasz odzieży i akcesoriów, na którym można sprzedawać praktycznie wszystko. Założenie kiermaszu jest takie, aby wyprzedawać rzeczy używane, ale w stanie bardzo dobrym, po okazyjnych cenach. W akcji nie chodzi o pozbycie się staroci, ale „podanie dalej” wartościowych i ciekawych rzeczy.

Pierwsza edycja wydarzenia miała miejsce 2 lata temu. Teraz organizatorka– Fatima Zblewska (VIP EVENT) postanowiła powrócić w wielkim stylu! Do współpracy zaprosiła Fundację Ad Fontes, która będzie odpowiedzialna m.in. za akcję towarzyszącą „Wieszak Party”, mianowicie wielką wymianę książek.

Pierwsza edycja WIESZAK PARTY

Kiedy? 27 maja 2017 (sobota) w godzinach 10:00-14:00
Gdzie? Szkoła Podstawowa nr 60 w Gdańsku, ul. Chłopska 64
Wstęp wolny!

DLA WYSTAWCÓW: Koszt udziału (stoisko 2m x 2m) 50zł.
Zapisy: fundacja@fontes.com.pl lub vipevent@vipevent.com.pl.

UWAGA! Jeżeli chcielibyście uczestniczyć w wydarzeniu jako Partner, piszcie na fundacja@fontes.com.pl lub vipevent@vipevent.com.pl.

Regulamin kiermaszu oraz wymiany: TUTAJ.

Portal my3miasto.pl ma przyjemność być patronem medialnym wydarzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.