Wielka Szama w Gdańsku już 30 i 31 marca! (KONKURS)

6 Lut

Wiosna zbliża się wielkimi krokami! Food trucki wybudzają się z zimowego snu i zapraszają na rozpoczęcie sezonu. Po raz pierwszy w Gdańsku odbędzie się Wielka Szama. Impreza będzie miała miejscena parkingu przy Galerii Metropolia. Dla naszych Czytelników mamy konkurs, w którym do wygrania będzie bon na dowolnie wybrane danie.

Wydarzenie jest rozwinięciem Festiwalu Smaków Food Trucków – imprezy, która jest już bardzo dobrze znana mieszkańcom Trójmiasta. Mobilne restauracje zabiorą gości w kulinarną podróż dokoła świata. Ponadto na uczestników czekać będzie mnóstwo atrakcji i niespodzianek.

Tego nie można przegapić!

Już niedługo więcej informacji!

                                     >>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Kiedy? 30–31 marca 2019, godziny: sobota 12–21 i niedziela 12–20
Gdzie?  Parking przy Galerii Metropolia
Wstęp bezpłatny.

UWAGA: Odpowiedz na proste pytanie konkursowe i wygraj bon do food trucka.

                    Gdzie i kiedy odbył się się ostatni trójmiejski Festiwal Smaków Food Trucków?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do środy, 27 marca do godziny 10:00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – WIELKA SZAMA. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani spośród listy wiadomości zawierających poprawne odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 27 marca, do godziny 10.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagrodami w konkursie są bony do food trucków.

5. Informujemy, że dane osobowe (imię, nazwisko, adres e-mail oraz nr telefonu) w związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), są przetwarzane przez właściciela portalu My3Miasto.pl – Radio Sopot Sp. z o.o. wyłącznie w celach konkursowych. Osoby biorące udział w konkursie wyrażają zgodę na przekazanie danych (wyłącznie imienia i nazwiska) organizatorom/sponsorom wydarzenia. Czytelników, którzy nie wyrażają na to zgody, prosimy o nieuczestniczenie w konkursie.

Powodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.