Weź udział w konkursie i zostań twarzą kampanii PH MATARNIA*

7 Sty
Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Pin on Pinterest0Print this page

Wielkie zakupy to coś, co potrafi uszczęśliwić większość kobiet. Niejedna z nich marzy też o profesjonalnej sesji zdjęciowej. A gdy do tego dochodzi jeszcze możliwość zostania twarzą kampanii, do pełni szczęścia potrzeba już niewiele. Park Handlowy Matarnia ruszył z kolejnym konkursem „Pokaż Wasz Stylowy Duet”, w którym do wygrania są zakupy o wartości 4 tys. złotych.

Na fanpage’u Parku Handlowego Matarnia na Facebooku ruszył konkurs fotograficzny na stylizację modową par. Aby wziąć w nim udział wystarczy wgrać do aplikacji na Facebooku maksymalnie trzy zdjęcia przedstawiające duet w ciekawej odsłonie modowej, a do tego dołączyć uzasadnienie zaproponowanej stylizacji.

– Kampanie Parku Handlowego Matarnia z udziałem mieszkańców Trójmiasta to już niemal tradycja. Przed nami kolejny konkurs i szansa na zdobycie wyjątkowej nagrody – mówi Joanna Kwiatkowska, Marketing Manager Parku Handlowego Matarnia. – Tym razem konkurs kierujemy do par, które łączy między innymi zamiłowanie do mody. Nie chodzi tu wyłącznie o pary chłopak-dziewczyna, mąż-żona, równie dobrze może to być na przykład mama i córka. Mamy nadzieję, że analogicznie do poprzednich edycji, również i ta spotka się z ogromnym zainteresowaniem, a w konsekwencji przełoży się na ciekawą i wyróżniającą się kampanię.

Backstage poprzedniej kampanii PH MATARNIA
Backstage poprzedniej kampanii PH MATARNIA


Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 31 stycznia. Do końca miesiąca można też oddawać głosy na poszczególne prace konkursowe. O przejście do kolejnego etapu zawalczy piętnaście par, spośród których Jury wybierze tylko dziesięć. Szczęśliwcy będą mieli okazję spróbować swoich sił przed obiektywami aparatów. Nazwisko zwycięskiego duetu zostanie ogłoszone na stronie aplikacji konkursowej oraz na FB Parku Handlowego Matarnia.

Efekty finałowej sesji zdjęciowej będzie można zobaczyć podczas wiosennej kampanii reklamowej Parku Handlowego Matarnia. Dodatkowo zwycięski duet otrzyma nagrodę w postaci zakupów o wartości 4 tys. złotych, które będzie mógł zrealizować we wszystkich sklepach znajdujących się na terenie centrum.

I etap: do 31.01.2016 roku do godz. 23:59
II etap: od 1.02.2016 roku do 05.02.2015 roku

Backstage poprzedniej kampanii PH MATARNIA
Backstage poprzedniej kampanii PH MATARNIA

 

Więcej informacji, aplikacja konkursowa oraz regulamin znajdują się na profilu FB Parku Handlowego Matarnia.

*Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.