Wenusjanki znów zainspirują (KONKURS)

2 Paź

Błogie, wakacyjne lenistwo za nami. Czas więc na nową dawkę energii oraz inspiracji.
12 października o godz. 18.00 znów będzie można podziwiać piękne widoki na przyszłość z 12 piętra Olivia Sky Club w Olivia Business Centre. Mamy dla Was konkurs z wejściówkami na to niezwykłe wydarzenie.

Jako prelegentów zaprosiłyśmy same wyjątkowe kobiety. Iwona Kowalska, właścielka Kokopi Medi Spa – opowie o tym jak jej doświadczenia oraz liczne podróże (kształciła się aż w Australii!) zainspirowały ją do otworzenia biznesu na Pomorzu. Joanna Czajkowska, dyrektor Sopockiego Teatru Tańca nie tylko opowie nam o swojej pasji do tańca, ale też podpowie jak można utrzymywać się robiąc to, co się kocha i jakie pułapki czekają na tych, którzy chcą żyć z kultury. Zaś o zawiłościach prawnym w nieszablonowy sposób opowie radczyni prawna, Marta Pietkun. Poza zaspokojeniem apetytu na wiedzę, zadbamy również o podniebienia naszych uczestniczek. Tym razem czeka nas japońska uczta dzięki naszemu Partnerowi Koku Sushi oraz zdrowe przystawki na zamówienie od Body Chef – zachęcają organizatorki wydarzenia.

Atrakcji na pewno nie zabraknie, event będzie świetną okazji do dobrej zabawy, wzajemnego inspirowania się oraz zawierania nowych znajomości. Kto wie, może spotkanie zaowocuje nowymi biznesami?

Serdecznie zapraszamy do udziału. Informację o zapisach można znaleźć na naszej stronie: www.wenusjanki.com.pl Zapraszamy również na nasz fanpage: www.facebook.pl/wenusjanki  – dodają organizatorki.

 

UWAGA: Odpowiedz na pytanie konkursowe i wygraj wejściówkę na Konferencję Wenusjanek.

Co Ciebie najbardziej inspiruje?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do czwartku (8 października) do godziny 12.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – Wenusjanki. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzone zostaną 2 Panie, które przyślą nam najciekawsze odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 8 października, do godziny 12.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagroda nie podlega wymianie na gotówkę.

Powodzenia!

Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

 

 

Fot.tyt.: Natalia Peplińska Fotografia

Źródło: Informacja prasowa

Portal my3miasto.pl ma przyjemność być patronem medialnym Wenusjanek.

                                       >>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

 

2 Replies to “Wenusjanki znów zainspirują (KONKURS)

  1. Z tego, co wiem, to Wenusjanki organizują swoje konferencje w różnych miastach Polski. Sprawdź na ich stronie i może coś akurat Ci przypasuje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.