„Warcraft: Początek” na ekranach Multikina (KONKURS)

23 Cze

W czerwcu na ekranach kin pojawił się film inspirowany kultową grą „Warcraft”. Z tej okazji, przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania są gadżety związane z filmem! 

Nadchodzi wojna! Wojna, jakiej nie widział świat. Żaden ze światów. Spokój Azeroth zostaje zaburzony miażdżącym atakiem Orków, którzy przeczuwają, że ich cywilizacja dobiega końca. Obie armie zetrą się w spektakularnej wojnie, jedna zostanie zniszczona, druga zgładzona. Ale wojna ma wiele twarzy, a walczyć musi każdy.

Film inspirowany kultową grą „Warcraft”. Dwa zwaśnione królestwa – zamieszkiwane przez ludzi Azeroth (Przymierze) i świat orków Draenor (Horda) – w walce przeciw sobie. Przymierze walczy o zachowanie porządku i bezpieczeństwo ludzi, Horda zaś o przetrwanie zagrożonego gatunku orków. Wzorem gry, twórcy filmu nie opowiadają się po żadnej ze stron. To widz musi zdecydować, któremu królestwu kibicuje. Film Duncana Jonesa przedstawia dzieje Warcraft, nie odwołując się bezpośrednio do żadnej konkretnej części gry, obejmuje całość historii.

Film powstaje przy użyciu techniki CGI (Computer Generated Imagery), gwarantującej spektakularne efekty specjalne. „Warcraft” jest najszybciej sprzedającą się grą w historii, od 2004 r. walczyło w nią ponad 100 milionów użytkowników na całym świecie.

Repertuar kin oraz informacje o biletach na www.multikino.pl.

UWAGA: Weź udział w konkursie i wygraj książki z serii Warcraft oraz zaproszenie do Multikina!

Gdzie mieści się siedziba Blizzard Entertainment? 

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do poniedziałku (27 czerwca) do godziny 14.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – WARCRAFT: POCZĄTEK. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wiadomości wylosowani spośród e-maili zawierających poprawne odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 27 czerwca, do godziny 14.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagrodami w konkursie są książki Warcraft i bilety do trójmiejskich, wyznaczonych przez sponsora kin sieci Multikino. Odbiór nagród możliwy w dniach 27.06-27.07.

Powodzenia!

Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.