Walentynki w teatrze – wygraj bilety na spektakl „Histerie Miłosne” (KONKURS)

7 Lut

Histerie miłosne napisane na początku lat sześćdziesiątych odniosły brawurowy sukces teatralny na deskach Broadway’u. W Polsce prawdziwym hitem i kultowym przedstawieniem stał się spektakl warszawskiego Teatru Studio z 1993 roku z Joanną Trzepiecińską oraz duetem Zamachowski – Malajkat w obsadzie. Jak publiczność odbierze współczesną aranżację? Weź udział w naszym konkursie i wygraj podwójne zaproszenie spektakl, który w Gdańsku zaprezentowany zostanie w Walentynki!

Tym razem producenci przedstawienia postanowili „odkurzyć” wersję sprzed pół wieku i na nowo przełożyć tekst sztuki. Zadanie to powierzyli Bartoszowi Wierzbięcie, tłumaczowi znanemu dzięki dialogom filmowym (m.in. Shrek, Madagaskar), a także przekładom sztuk (Boeing Boeing czy I Love You).

Histerie miłosne łączą w sobie elementy absurdalnego humoru i klasycznej farsy. Czarny humor miesza się tu z grozą, a bohaterowie stając na życiowych zakrętach są tym śmieszniejsi im trudniejsze jest ich położenie.

Marian (Szymon Bobrowski) planuje pozbyć się żony (Magdalena Boczarska), ponieważ ma kochankę. Kiedy przypadkiem spotyka na moście dawno niewidzianego szkolnego kumpla (Bartłomiej Topa), wpada na pomysł, którego konsekwencje dają początek lawinie tragiczno-śmiesznych wydarzeń. Jak pozbyć się żony z pomocą przyjaciela? Jak w sposób ekstremalny wyznać komuś miłość? I jaki wpływ na życie człowieka może mieć mały piesek rasy gryfonik belgijski?

Źródło: Informacja prasowa.

Spektakl Histerie miłosne widzowie z Trójmiasta będą mieli okazję zobaczyć 14 lutego (Walentynki) o godzinie 17.30 i 20.15 na Scenie Teatralnej NOT w Gdańsku (ul. Rajska 6). Bilety w cenie 75/95 zł do nabycia w kasach teatru oraz za pośrednictwem strony internetowej.

histerie miłosne

UWAGA! Weź udział w konkursie i wygraj jedno z podwójnych zaproszeń na spektakl.

W jakim teatrze miała miejsce premiera „Histerii Miłosnych” w nowoczesnej aranżacji?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do środy (12 lutego) do godziny 13.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – HISTERIE MIŁOSNE. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swojego adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzoneni zostaną autorzy najwcześniej nadesłanych odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 12 lutego, do godziny 13.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

Powodzenia!

Konkurs został rozwiązany, zajrzyjcie do swoich skrzynek pocztowych!

                                             >>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<
Fundatorem nagród jest agencja Impresariat 34art.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.