Wakacyjne święto porażek w STARTERZE

10 Lip
Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Pin on Pinterest0Print this page

Latem przedsiębiorcy nie tracą czujności! Dlatego Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER zaprasza 14 lipca na wakacyjną odsłonę FuckUp Nights Trójmiasto, czyli spotkanie na którym przedstawiciele różnych branż opowiadają o swoich biznesowych porażkach. A to wszystko w luźnej atmosferze z solidną dawką networkingu. Trwają zapisy na wydarzenie.

FuckUp Nights (FUN) to globalny ruch, organizujący spotkania, na których odważni ludzie opowiadają o swoich porażkach w biznesie lub projektach. W trakcie spotkań jest czas na historie, pytania i… świętowanie błędów. To trzeci wieczór z porażkami organizowany przez STARTER:

FuckUp Nights to okazja do wysłuchania ludzi, którzy z perspektywy czasu opowiedzą o swoich błędach z niemałą dozą humoru i autorefleksji. W biznesie ważne jest, aby nie żałować popełnionych błędów, ale uczyć się na nich i w przyszłości zrobić coś lepiej. Ta idea FUN została niezwykle pozytywnie przyjęta w Trójmieście, gdyż na spotkania przychodzi regularnie ok. 120 osób, które wiedzą, że warto uczyć się na cudzych błędach – mówi Sara Miotk, koordynatorka wydarzenia z Gdańskiego Inkubatora Przedsiębiorczości STARTER.

W piątkowy wieczór (14 lipca), o godz. 18.00 wystąpi 4 prelegentów. Pierwszym będzie Jola Spodzieja – HR-owiec z wieloletnim doświadczeniem, specjalizująca się w rekrutacjach oraz employer brandingu. Laureatka nagrody TOP HR MANAGER w 2016 roku, właścicielka agencji rekrutacyjnej bingo HR.

Po niej wystąpią wspólnie Wiktor Jodłowski i Zuzanna Gudyka ze szkoły językowej Talkersi. Wiktor to właściciel Talkersów, który nazywa swoją firmę inkubatorem językowym. Zawodowo zajmuje się pomaganiem Polakom w przełamywaniu bariery mówienia w obcym języku. Miesięcznie zgłasza się do niego średnio 100 klientów na indywidualny kurs angielskiego. Za to Zuzanna Gudyka to studentka lingwistyki stosowanej, od dwóch lat pracuje w Talkersach. Organizuje także otwarte spotkania z angielskim „Social English Night” w Gdyni.

Przedstawiciele Talkersów opowiedzą historię o pewnym tłumaczu, który zaginął przed ukończeniem zlecenia. Obiecują pełną dramaturgii i zwrotów akcji opowieść. Za to Jola Spodzieja przybliży uczestnikom porażki z branży HR i opowie o tym, jak przez brak notatek i zero networkingu nie zrobiła biznesu dekady – zapowiada Sara Miotk ze STARTERA.

W piątkowy wieczór wystąpi także czwarty prelegent, który zostanie ogłoszony wkrótce. FuckUp Nights Trójmiasto odbędzie się w piątek, 14 lipca w Gdańskim Inkubatorze Przedsiębiorczości STARTER. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 18.00. Bilety dostępne są na stronie: www.funtrojmiasto22.evenea.pl. Liczba miejsc jest ograniczona.

Źródło: Informacja prasowa.

One Reply to “Wakacyjne święto porażek w STARTERZE”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.