Wakacje w Centrum Nauki EXPERYMENT w Gdyni (KONKURS)

11 Lip

Jak najlepiej spędzić wakacje? Świetnie się bawiąc! EXPERYMENT zaprasza w lipcu i sierpniu na zabawę doprawioną szczyptą nauki. Gdzie indziej możesz zobaczyć swój roztańczony szkielet, patrzeć oczami psa czy pszczoły, zbudować magnetyczne serce, jak nie w centrum nauki EXPERYMENT? W wakacje, poza stałymi atrakcjami wystawy, goście będą mieli okazję wziąć udział w dodatkowych aktywnościach. A wszystko w cenie wejścia na wystawę! Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są potrójne wejściówki na stałą wystawę w CN Experyment!

ROZSZYFRUJ EXPERYMENT –  MOBILNA GRA NA WYSTAWIE OPARTA NA ZAGADKACH ZWIĄZANYCH Z EKSPONATAMI

GRA DOSTĘPNA  PRZEZ CAŁE WAKACJE

Kto wyruszy na poszukiwanie skarbu piratów korzystając z kodów QR niczym z kompasu?
Po pobraniu aplikacji, każdy, niezależnie od wieku, solo czy w grupie, będzie mógł wziąć udział w wakacyjnej grze. Pytanie tylko czy wszystkim graczom uda się znaleźć słodki skarb schowany wśród interaktywnych stanowisk?!?

EDU–WEEKENDY – WIDOWISKOWE POKAZY NAUKOWE ORAZ TEMATYCZNE WARSZTATY PROWADZONE PRZEZ EDUKATORÓW EXPERYMENTU. FIZYKA NAPRAWDĘ DA SIĘ LUBIĆ!
OD 7 LIPCA W KAŻDY WAKACYJNY WEEKEND O GODZINIE 11:00 ORAZ 14:00

Czy można zakochać się w nauce? Tak i to z wzajemnością. Wiedzą o tym edukatorzy EXPERYMENTU –  prawdziwi pasjonaci. Edu– weekendy, to nie tylko okazja, aby goście przeprowadzili doświadczenia naukowe, dowiedzieli się ile kości ma człowiek, czy można oszukać węch oraz skąd wzięła się nazwa czarna dziura. To również okazja do spotkania z entuzjastami, którzy naukowymi ciekawostkami mogą sypać jak z rękawa.

Tutaj sprawdzisz, jakie atrakcje przygotowano dla Ciebie w CN!!!

Dodatkowo Centrum nauki EXPERYMENT szykuje pilotażowy program dla najmłodszych oraz ich opiekunów. Nauka może być ciekawa już od pierwszego kroku.

NIE WAHAJ SIĘ – BAW SIĘ! Nowa wystawa czasowa – szczegóły tutaj.

Od lipca do końca października
Na 12 stanowiskach goście sprawdzą, jak zaskakujące mogą być najprostsze z urządzeń – wahadła. Kto z nas godzinami nie huśtał się na placu zabaw, albo nie wpatrywał się w wahadłowy zegar? W dobie cyfryzacji, wahadła odchodzą do lamusa, przypomnijmy sobie zatem ile radości kryją w sobie tak proste rzeczy!

Szczegółowy program* wakacyjnych atrakcji na www.experyment.gdynia.pl

PRAKTYCZNE INFORMACJE:

GODZINY OTWARCIA Centrum Nauki EXPERYMENT w Gdyni
Wtorek – piątek: 9.00 – 18.00
sobota – niedziela: 10.00 – 19.00
Poniedziałek: nieczynne

BILETY do kupienia w kasach EXPERYMENTU oraz na stronie BILETY.EXPERYMENT.GDYNIA.PL
Ceny biletów: ulgowy – 12 zł, normalny – 20 zł, bilety rodzinne od 50 zł do 82 zł.
ŚREDNI CZAS ZWIEDZANIA WYSTAWY: ok. 3 godziny.

*EXPERYMENT zastrzega sobie prawo do zmiany programu.

UWAGA: Weź udział w naszym konkursie i wygraj potrójne zaproszenie na stałą wystawę organizowaną w CN Experyment!

                         Kiedy i przez kogo został zbudowany pierwszy zegar wahadłowy?

Na adres konkursy@my3miasto.pl do wtorku (17 lipca) do godziny 12.00 wyślij odpowiedź na zadane pytanie. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – EXPERYMENT. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodami są potrójne wejściówki na stałą wystawę w CN Experyment, do wykorzystania do końca roku.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 17 lipca, do godziny 10:00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagrodami w konkursie są potrójne zaproszenia do CN Experyment na stałą wystawę, do wykorzystania do końca roku 2018.

5. Informujemy, że dane osobowe (imię, nazwisko, adres e-mail oraz nr telefonu) w związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), są przetwarzane przez właściciela portalu My3Miasto.pl – Radio Sopot Sp. z o.o. wyłącznie w celach konkursowych. Osoby biorące udział w konkursie wyrażają zgodę na przekazanie danych (wyłącznie imienia i nazwiska) organizatorom/sponsorom wydarzenia. Czytelników, którzy nie wyrażają na to zgody, prosimy o nieuczestniczenie w konkursie.

Powodzenia!

AKTUALIZACJA: Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

 

Fot.tyt.: Noc Naukowców/Tomek Kamiński.

One Reply to “Wakacje w Centrum Nauki EXPERYMENT w Gdyni (KONKURS)”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.