W trakcie Klubowej Nocy melanżowicze podbiją 8 klubów (KONKURS)

30 Wrz

Jedna noc, jeden bilet i aż 8 sopockich klubów – tak 3 października mieszkańcy Trójmiasta i okolic rozpoczną nowy sezon klubowy w Trójmieście. Wydarzenie pod hasłem Klubowa Noc startuje o godzinie 21.00. Weź udział w naszym konkursie i wygraj podwójne zaproszenie na imprezę! 

– Klubowa Noc to impreza, na której z jednym biletem można bawić się w piątek w najlepszych klubach w Sopocie. Uczestnicy wydarzenia mogą bez żadnych ograniczeń przemieszczać się między lokalami i imprezować w tych miejscach, które najbardziej im odpowiadają. Właśnie dlatego w każdym z lokali przygotowaliśmy specjalne atrakcje i imprezy w różnych klimatach muzycznych. W niektórych klubach będzie można potańczyć do muzyki granej na żywo, w innych z dj’em. Warto też podkreślić, że podczas Klubowej Nocy każdy lokal przygotował na barze atrakcyjne oferty! Impreza to swego rodzaju targi, w których kluby starają się wypaść jak najlepiej. Dzięki temu w każdym z 8 lokali będzie można bawić się przy dodatkowych atrakcjach, a wszystko to w cenie jednego biletu, który można kupić w przedsprzedaży za 15 zł – informuje Jakub Kubiński z portalu klubowa.pl.

Kluby biorące udział w Klubowej Nocy w Sopocie: Dream, Ego, Mahiki, Mollo, Unique, Vanity, Zła Kobieta, Strajk.

PROMOCJE

Dream Club – Ladies Night: Finlandia + soft – 12 zł. Panie do północy piją szampana za FREE!

Mahiki/Trefl – Smirnoff + soft – 30%.

Mollo – wódka -50% do 24.00.

Unique – wódka+soft 13 zł.

Vanity – Metaxa -50%, 0.33 Lech – 5 zł.

Zła Kobieta – wódka+soft 10 zł.

Strajk – Piwo Lwowskie w cenie 6 zł.

W trakcie Klubowej Nocy we wszystkich klubach biorących udział w imprezie obowiązuje jeden bilet w formie specjalnej opaski. Można ją kupić przed klubem, na wejściu za 20 zł lub w promocyjnej cenie 15 zł w klubie Strajk, za pośrednictwem sieci Eventim (www.eventim.pl) oraz w sklepach: Media Markt, Saturn i Empik.

KlubowaNoc_SOPOT

UWAGA: Odpowiedz na proste pytanie konkursowe i wygraj podwójne zaproszenie na Klubową Noc!

Kiedy odbyła się impreza inaugurująca działalność klubu Mahiki w Sopocie?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do czwartku (2 października) do godziny 17.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – KLUBOWA NOC W SOPOCIE. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani z listy nadesłanych wiadomości zawierających poprawną odpowiedź.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 2 października, do godziny 17.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

Powodzenia!

Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.