V GALA KOBIECYCH INSPIRACJI (KONKURS)

30 Maj

Kolejna Gala Kobiecych Inspiracji odbędzie się 10.06.2017 w godz. 10:00–16:00, w Hotelu Wieniawa w Rekowie. Dla naszych Czytelniczek mamy konkurs, w którym można wygrać podwójne zaproszenia na to wydarzenie!

Oficjalne rozpoczęcie gali od godziny 11.00. Rejestracja Uczestniczek, odbywa się od od 10.00–11.00. Prosimy o punktualność, bo szykujemy dla Was mnóstwo wspaniałości oraz NIESPODZIANEK! – informują organizatorki.

Spotkanie ma na celu skupienie
● Kobiet, które prowadzą prężnie działające firmy;
● Kobiet, które właśnie otworzyły swoją firmę;
● Ekspertów z różnych branż, którzy mogą służyć pomocą uczestniczkom Gali.

Dzięki Gali nawiązały się nowe, bardzo owocne współprace. Kobiety znalazły odpowiedzi na ich problemy biznesowe, a firmy pozyskały klientów.

A Co Was czeka na Gali?

8 Wspaniałych PRELEGENTEK, które dadzą Wam zastrzyk energii oraz wiedzy.
Ta edycja Gali, oprócz inspiracji, stawia mocno na rozwój uczestniczek! Dlatego nie 3, a 8 prelegentek będzie udzielało porad biznesowych uczestniczkom z różnych dziedzin, aby pomóc wznieść kobiece biznesy na wyższy poziom.

8 stoisk EKSPERTÓW.
Eksperci z różnych branż będą służyć bezpłatną pomocą biznesową.

Zaawansowany i moderowany NETWORKING.
– Opracowałyśmy metodę, która pozwoli Ci poznać wszystkie uczestniczki spotkania! Dzięki temu z pewnością nawiążesz skuteczne i owocne relacje biznesowe – dodaje Joanna Suchocka, organizatorka wydarzenia.

● O podniebienie uczestniczek również zadbamy! Będzie mnóstwo przekąsek, słodkości oraz niezwykle aromatyczna kawa.

Zapisy: TUTAJ.

UWAGA: Odpowiedz na proste pytanie konkursowe:

                  Uzasadnij, dlaczego to właśnie Ty powinnaś wygrać zaproszenie na Galę                                                                                       Kobiecych Inspiracji?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do środy (7 czerwca) do godziny 10.30. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – KOBIECE INSPIRACJE! Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzone zostaną autorki najbardziej kreatywnych odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 7 czerwca, do godziny 10.30.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagrodami są podwójne zaproszenia na Galę Kobiecych Inspiracji.

Powodzenia!

AKTUALIZACJA: Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

Portal my3miasto.pl ma przyjemność być patronem medialnym Gali.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.