Trwają zapisy na infoShare Startup Zone

7 Kwi

Do 20 kwietnia potrwają zgłoszenia do największego wydarzenia dla innowacyjnych firm w Europie Środkowo-Wschodniej – infoShare Startup Zone. 

infoShare Startup Zone to miejsce na promocję swojego biznesu i rozmowy z potencjalnymi inwestorami. Strefa jest częścią konferencji infoShare odbywającej się w Gdańsku w dniach 18-20 maja. Składa się z: konkursu dla firm – Startup Contest, Speed datingu firm z inwestorami, strefy wystawienniczej Startup Expo i Startup Stage – sceny, na której wystąpią eksperci z całego świata.

W zeszłym roku do Startup Contest zgłosiło się prawie 160 projektów z niemal 20 krajów i 5 kontynentów, między innymi z państw, takich jak: Węgry, Litwa, Hiszpania, Ukraina, Wielka Brytania, Republika Kosowa czy Albania. W tym rok organizatorzy spodziewają się jeszcze większej liczby zgłoszeń.

20 tysięcy euro dla najlepszego startupu i nawet 1 milion euro w inwestycji dla wyróżniających się firm. O to powalczą uczestnicy infoShare Startup Contest w maju. Jednak to nie wszystko! Organizatorzy: Fundacja infoShare i Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER podnoszą stawkę! Najlepszy polski startup weźmie udział w kolejnej globalnej rywalizacji – Creative Business Cup. Z tej okazji przedłużona zostaje, do 20 kwietnia, rekrutacja do konkursu i całej Startup Zone. Startupy mogą także skorzystać z rabatu w wysokości 50%.

Zalety infoShare Startup Zone wskazują światowi eksperci w środowisku startupowym: – Udział w infoShare Startup Contest jest świetnym sposobem na przykucie uwagi mediów i inwestorów. W ten sposób twój biznes uzyska potrzebny rozgłos. Nawet jeśli nie wygra, twórcy zdobywają doświadczenie w trakcie pitchingu przed publicznością. Każde wystąpienie pozwala zmienić i polepszyć następną prezentację – przekonuje Cathy White, mentorka programu akceleracyjnego Starter Rocket, na co dzień wspierająca startupy w brytyjskim funduszu Seedcamp.

Oprócz udziału w konkursie czy w Startup Expo firmy będą mieć okazję do wysłuchania światowych przedstawicieli z branży startupowej. Na Startup Stage w gdańskim Amber Expo wystąpi m.in. Joerg Rheinboldt – CEO Axel Springer Plug&Play Accelerator w Berlinie, a także mentor Starter Rocket – mówi Magdalena Smolak z Gdańskiego Inkubatora Przedsiębiorczości STARTER.

Zgłoszenia na infoShare Startup Zone potrwają do 20 kwietnia 2016 roku. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: www.infoshare.pl.
Rejestracja TUTAJ!

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.