„Triathlon Story, czyli chłopaki z żelaza” (KONKURS)

21 Paź

„Triathlon story” to wyjątkowo energetyczna i dynamiczna komedia i będzie grana 29 października, o godz. 16:00 i 19:00 na Scenie Teatralnej NOT. Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenia na godz. 16:00!

W hotelowym pokoju, wieczorem, przypadkowo spotykają się czterej uczestnicy zawodów triathlonowych. Każdy z nich zjawia się tam z innego powodu i każdy z nich czegoś innego oczekuje od startu.

Łączy ich triathlon, a co ich dzieli? Wszystko! Mają zupełnie odmienne poglądy na życie i odmienne życiowe doświadczenia, różne temperamenty i sprzeczne charaktery, nawet poczucie humoru każdy z nich ma inne. Wydawać by się mogło, że nigdy się ze sobą nie dogadają, jednak wymykające się spod kontroli absurdalne zdarzenia powodują, że pomiędzy bohaterami zawiązuje się prawdziwe męskie porozumienie a może nawet rodzi się męska przyjaźń.

„Triathlon story” rozbraja szczerością, uwodzi potężną dawką dobrego humoru i nie zwalnia tempa ani na chwilę. Bawi widzów od pierwszej do ostatniej minuty spektaklu. Nieoczekiwane zwroty akcji, brawurowe sytuacje i mistrzowska gra aktorska: Bartłomieja Topy, Leszka Lichoty, Waldemara Błaszczyka oraz Piotra Nowaka, który jest jednocześnie reżyserem sztuki, gwarantują doskonałą, pełną pozytywnych emocji rozrywkę.

Data: 29 października 2017, godz. 16:00 oraz 19:00
Miejsce: Gdańsk, Scena Teatralna NOT, ul. Rajska 6
Bilety: 85/105/115 zł
Do nabycia: Biletyna, KupBilecik, eBilet
Organizator: Impresariat34art.pl.

UWAGA: Odpowiedz na proste pytanie konkursowe i wygraj podwójne zaproszenie na spektakl „Triathlon story” na godz. 16:00.

                                        Gdzie i kiedy odbył się pierwszy triathlon?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do czwartku (26 października) do godziny 12:00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL –TRIATHLON STORY. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani spośród listy wiadomości zawierających poprawne odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 26 października, do godziny 12.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagrodami w konkursie są bilety na spektakl „Triathlon story” (godz. 16:00).

Powodzenia!

AKTUALIZACJA: Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

 

 

Fundatorem nagród jest agencja Impresariat34art.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.