The Kelly Family wystąpi w ERGO ARENIE (KONKURS)

29 Paź

Słynny zespół muzyczny – The Kelly Familly nie daje o sobie zapomnieć przed wielkim powrotem na scenę. Właśnie ukazała się koncertowa wersja piosenki „Why Why Why”, która promuje wiosenne występy w ramach trasy „We Got Love – Live 2018”. Grupa w kwietniu 2018 roku odwiedzi trzy polskie miasta – Gdańsk, Łódź i Kraków, a my dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenia na koncert w ERGO ARENIE!

The Kelly Family to jedna z najsłynniejszych rodzin świata, która w latach 90. biła rekordy popularności, sprzedając ponad 20 milionów płyt. Wierni fani musieli czekać aż 12 lat na powrót swoich idoli na scenę. Muzykująca rodzina przygotowała na tę okazję album „We Got Love”, który zawiera największe hity zespołu zaaranżowane na nowo oraz kilka premierowych kompozycji.

Świeżo wydany teledysk do piosenki „Why Why Why” powstał w trakcie koncertu w Dortmundzie i jest najlepszą wizytówką tego, czego fani mogą się spodziewać podczas wiosennych występów.

W trakcie trasy koncertowej grupa zagra w dwudziestu największych europejskich miastach. Fani w Polsce będą mieli szansę posłuchać największych przebojów zespołu w Gdańsku, Łodzi i Krakowie.

06 kwietnia 2018 – The Kelly Family | ERGO ARENA Gdańsk/Sopot
07 kwietnia 2018 – The Kelly Family | Atlas Arena Łódź
08 kwietnia 2018 – The Kelly Family | TAURON Arena Kraków

The Kelly Family -We Got Love Live 2017 Helen Sobiralski
The Kelly Family -We Got Love Live 2017 Helen Sobiralski

Album „We Got Love” prezentuje dokładnie to, czego mogą się spodziewać miłośnicy legendarnej formacji podczas koncertów. Jest to muzyczna podróż przez 40 lat historii zespołu, który dzięki swojej autentyczności i pozytywnej energii zamienia swoje występy w ekstremalnie przeżycie.

Sprzedaż ich albumów biła rekordy, zdobyli kilkadziesiąt złotych i platynowych płyt i ponad 50 najważniejszych nagród muzycznych. Odnieśli sukces na całym świecie, w tym w USA, RPA, Brazylii i Chinach.

Bilety są dostępne poprzez: www.eventim.pl

                     >>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA W ERGO ARENIE NA FACEBOOKU<<

UWAGA: Weź udział w konkursie i wygraj podwójne zaproszenie na koncert The Kelly Family w ERGO ARENIE!

                                               Kiedy i gdzie odbył się debiut zespołu?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do poniedziałku (2 kwietnia) do godziny 13.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – THE KELLY FAMILY. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani spośród listy adresatów wiadomości zawierających poprawną odpowiedź na konkursową zagadkę.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 2 kwietnia, do godz. 13:00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Podwójne zaproszenia obowiązują na koncert w ERGO ARENIE, 6 kwietnia 2018 roku.

Powodzenia!

AKTUALIZACJA: Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

 

Organizator i sponsor zaproszeń: JVS GROUP.

4 Replies to “The Kelly Family wystąpi w ERGO ARENIE (KONKURS)

  1. Na pytanie konkursowe nie da się udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Chyba wymyślił je ktoś, kto nie za bardzo zna historię tego zespołu :).

  2. Pingback: We Got Love 2017/2018 – futuristicana

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.