Teraz Serce!

10 Sty

W sobotę 14 stycznia 2017 roku w godzinach 10:00-18:00 w CH Auchan Gdańsk odbędzie się Akcja Medyczna w ramach ogólnopolskiej kampanii profilaktyki chorób układu krążenia „Teraz Serce!”. Będzie można skorzystać z bezpłatnych badań serca oraz specjalistycznych konsultacji.

Podczas ośmiogodzinnej Akcji Medycznej każdy chętny będzie mógł skorzystać z fachowej pomocy w zakresie: badania EKG z opisem oraz interpretacją lekarza specjalisty, badania poziomu cholesterolu i glukozy, porady dietetyka, pomiaru ciśnienia, obliczenia wskaźnika BMI, określenia czynników ryzyka zawału mięśnia sercowego.

Udział w Akcji jest całkowicie bezpłatny i dostępny dla wszystkich, którzy zgłoszą się w dniu Akcji.
Głównym celem Akcji jest ułatwienie mieszkańcom dostępu do lekarzy specjalistów oraz profilaktyka kardiologiczna. Akcje są przeprowadzane w najczęściej odwiedzanych punktach miasta, czyli hipermarketach i centrach handlowych. Wybór miejsc, w których odbywają się bezpłatne badania, podyktowany jest przede wszystkim powszechną dostępnością dla odwiedzających oraz możliwością szerszego dotarcia do zainteresowanych.

teras2

Na bezpłatne badania serca  zapraszamy w godzinach od 10.00 do 18.00 w sobotę, 14 stycznia 2017 roku, do CH Auchan Gdańsk mieszczącego się w Gdańsku przy ul. Szczęśliwej 3 – zachęca organizator Akcji – Telemedycyna Polska S.A.

Jako patron medialny Akcji zapraszamy na badania!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.