Targi Mody i Sztuki Alegorii Kultury Trójmiejskiej

23 Lis

28 i 29 listopada 2015, w Zatoce Sztuki w Sopocie, odbędzie się IV edycja Targów Mody i Sztuki Alegorii Kultury Trójmiejskiej. Organizatorami tego wydarzenia są: UFUFU, Victoria Bramin Studio oraz Zatoka Sztuki. Patronat artystyczny nad Targami Mody i Sztuki Alegorii Kultury Trójmiejskiej sprawuje Michał Starost – uznany kreator mody i promotor młodych talentów.

Zapraszamy na wystawę Salonu Artystycznego i prezentację malarstwa, rysunku, rzeźby, fotografii, grafiki, ceramiki, witrażu, obiektów i biżuterii, pokazy mody oraz do strefy targowej. Zachęcamy do wzięcia udziału w ciekawych prezentacjach z zakresu przedsiębiorczości i wystąpień publicznych dla twórców i artystów, będących zapowiedzią planowanych warsztatów i konferencji. W sobotni wieczór zapraszamy również do sopockiego klubu Libation na Alegoria Afterparty, imprezę z artystycznym wydźwiękiem – mówi Joanna Kotowicz–Buczyńska, właścicielka Victoria Bramin Studio.

Salon Artystyczny Alegorii Kultury Trójmiejskiej jest okazją do spotkania się środowiska artystycznego młodego pokolenia i adeptów sztuki z uznanymi artystami. To również możliwość spotkania się pasjonatów mody i sztuki z artystami i projektantami w nadmorskiej scenerii Sopotua także możliwość zakupu dzieł artystów i kolekcji modowych projektantów – dodaje.

Celem Alegorii Kultury Trójmiejskiej jest popularyzacja kultury, sztuki i kreatywności oraz przedsiębiorczości w środowisku artystycznym poprzez prezentację artystów i projektantów i ich dzieł, warsztaty i wykłady.

 

Udział w wystawie Salonu Artystycznego i pokazach mody oraz wstęp dla gości są bezpłatne.

                                 >>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Na stronie Alegorii na Facebooku można zapoznać się z przebiegiem poprzednich edycji.

PROGRAM IV edycji Targów Mody i Sztuki Alegorii Kultury Trójmiejskiej :

28 listopada – sobota
13.00–20.00 – kiermasz mody, dodatków, biżuterii i sztuki – Pracownia Morska (I piętro)
13.00–22.00 – wystawa malarstwa, rysunku, grafiki, rzeźby, ceramiki, witrażu, biżuterii, obiektów i instalacji … – Sala Kryształowa (II piętro)
16.00 – prezentacja, wykład Grażyny Pawlisz z ZINK STUDIO, z zakresu przedsiębiorczości dla artystów „ Jak zarabiać na sztuce? czyli coaching biznesowy dla artystów” – Sala Kryształowa (II piętro)
19.00 –wernisaż wystawy Salonu Artystycznego, prezentacja artystów i ich dzieł – malarstwa, rysunku, rzeźby, grafiki, ceramiki, witrażu, biżuterii, obiektów i instalacji … –Sala Kryształowa (II piętro)
20.00 – pokazy mody – Sala Kryształowa (II piętro)
22.00 – Andrzejkowe Party Alegorii Kultury Trójmiejskiej „Alegoria Afterparty” w klubie Libation w Sopocie

29 listopada – niedziela
13.00–20.00 – kiermasz mody, dodatków, biżuterii i sztuki – Pracownia Morska (I piętro)
13.00–20.00 – wystawa malarstwa, rysunku, rzeźby, grafiki, ceramiki, witrażu, biżuterii, obiektów i instalacji … – Sala Kryształowa (II piętro)
15.00 – prezentacja Piotra Steblika i Igora Orlickiego z Toastmasters – Klubu Mówców z Gdyni i Sopotu, z zakresu wystąpień publicznych, tym razem dla artystów i twórców – Sala Kryształowa (II piętro)
17.00 – finisaż wystawy Salonu Artystycznego, prezentacja artystów i ich dzieł –malarstwa, rysunku, grafiki, rzeźby, ceramiki, witrażu, biżuterii, obiektów i instalacji … – Sala Kryształowa (II piętro)
18.00 – pokazy mody – Sala Kryształowa (II piętro)

Partnerami wydarzenia są: Pomorskie Studium Sztuk Wizualnych Mat Studio, Projekt Wyspa, Malva Models, GRAFIX, ZINK STUDIO, TOASTMASTERS –Klub Mówców / Gdynia i Sopot, LIBATION.

Portal my3miasto.pl ma przyjemność być patronem medialnym wydarzenia.

4 Replies to “Targi Mody i Sztuki Alegorii Kultury Trójmiejskiej

  1. było kapitalnie! uwielbiam takie wydarzenia 🙂 mam nadzieję, że takie targi będą jeszcze częściej organizowane 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.