SzekspirOFF 2017 – ponownie w formie konkursu!

13 Kwi

Tegoroczny 21. Festiwal Szekspirowski w Gdańsku, organizowany przez Gdański Teatr Szekspirowski oraz Fundację Theatrum Gedanense, odbędzie się w dniach 28.07 – 6.08.2017r. Jak co roku, złożą się na niego wydarzenia w Nurcie głównym oraz Nurcie SzekspirOFF – który ponownie odbędzie się w formie konkursu.

Udział w konkursie mogą wziąć zarówno zawodowe, jak i OFF-owe zespoły teatralne, a także twórcy indywidualni, którzy przygotują wydarzenia artystyczne oparte na twórczości Williama Szekspira. SzekspirOFF 2017 zakłada prezentacje różnorodnych wydarzeń, takich jak: teatr dramatyczny (małe formy teatralne), monodram, teatr lalkowy, teatr tańca, pantomima, koncert, performance, happening, stand-up, kabaret, teatr uliczny czy film.

Prezentacje odbywać się będą na scenie kameralnej Teatru w Oknie (ul. Długa 50/51 w Gdańsku), jak również w przestrzeniach Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego, na ulicach Trójmiasta oraz w klubach festiwalowych.

Formularz zgłoszenia wraz załącznikami należy wysłać na adres: Gdański Teatr Szekspirowski, ul. W. Bogusławskiego 1, 80-818 Gdańsk z dopiskiem „SzekspirOFF 2017” lub drogą mailową na adres: szekspiroff@gmail.com. Szczegółowe informacje na: www.festiwalszekspirowski.pl.

Termin nadsyłania zgłoszeń na SzekspirOFF 2017 upływa 26 maja 2017 roku.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.