„Sukhishvili” w ERGO ARENIE (KONKURS)

27 Lis

Unikalne show taneczne – 100 tancerzy i orkiestra na scenie – już 14 lutego 2018 r. o godz.19.00 w ERGO ARENIE! Mamy dla Was podwójne zaproszenia na to niezwykłe wydarzenie w wykonaniu gruzińskiego baletu narodowego „Sukhishvili”.

Gruziński balet narodowy „Sukhishvili” to jeden z czołowych i największych tanecznych zespołów świata, który posiada swoją własną orkiestrę. W swojej historii wyruszył na ponad 300 tournée, członkowie zespołu 11 razy objechali 5 kontynentów i 90 krajów, odbyli tysiące koncertów, które łącznie widziało dziesiątki milionów widzów na całym świecie!

Występ zespołu nazwano „najlepszym show na Broadwayu”, w Australii uznany był on za „ósmy cud świata”, a po koncercie na najsłynniejszej scenie w Lа Scala, kurtynę podnoszono aż 14 razy, pobijając tym samym rekord Caruso (podniesienie kurtyny 11 razy).

Gruziński Balet Narodowy „Sukhishvili” powstał 70 lat temu i bazuje na tradycyjnych tańcach narodowych, ale żeby występy były jeszcze bardziej spektakularne, powstały nowe układy, będące doskonałym połączeniem urokliwego folku i kroków współczesnych.

Elementy sztuki walki i akrobacje, bajecznie kolorowe kostiumy oraz dynamiczna, opowiedziana z niebywałą pasją historia sprawiają, że „Sukhishvili” stanowi doskonałe show dla całej rodziny: od dzieci aż po seniorów.

Zespół cały czas odświeża i aktualizuje swój program. W ramach europejskiej trasy koncertowej roku 2018 widzowie zobaczą najnowszy program, otrzymają niesamowite emocje i potężny ładunek energii, który można uzyskać tylko na koncercie Narodowego Baletu Gruzji „Sukhishvili”.

NIEBEZPIECZNE TAŃCE GRUZIŃSKICH MĘŻCZYZN
Spróbujcie skoczyć w powietrzu, podginając kolana pod siebie. Potem upadnijcie na klęczki na podłogę i skoczcie ponownie, żeby znów upaść i kontynuować! A potem kręćcie się na palcach w miękkich butach z taką szybkością, żeby nikt nie rozpoznał waszego własnego oblicza. A potem zróbcie okrążenie wokół sceny na klęczkach. Urzeknijcie przepiękne damy, które obserwują spokojnie i figlarnie wasz śmiały taniec, który stara się wywalczyć ich przychylność”.
The Washington Post (USA).

SZTORM NA SCENIE
Gruzińscy artyści – sama doskonałość. To nawet nie taniec, to – lot. Sztorm na scenie”.
Daily Mirror (Great Britain).

CZAR Z GRUZJI
Dwie i pół godziny przelatują jak sekundy, nim zdążysz spostrzec, patrzysz z ogromną uwagą i zastanawiasz, czym zachwycasz się bardziej – muzyką, pięknymi kostiumami, sztuką czy niewiarygodną techniką tancerzy, bogatymi w tradycje Gruzji”. New York Post (USA).

Bilety na: www.sukhishvili.pl, Eventim, Biletyna.pl, Pankoncert.pl.

UWAGA: Weź udział w konkursie i wygraj podwójne zaproszenie na występ „Sukhishvili”.

                                            Jakie imiona nosili założyciele „SUKHISHVILI”?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do poniedziałku (12 lutego) do godziny 12.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – SUKHISHVILI. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani spośród listy wiadomości zawierających poprawne odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 12 lutego, do godz.12.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagrodami w konkursie są bilety przeznaczone na występ gruzińskiego baletu narodowego SUKHISHVILI.

Powodzenia!

 

AKTUALIZACJA: Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

 

Fundatorem biletów jest organizator: Pan Koncert.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.